KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multi átlépö
Név:

Jelszó:



Csevegö
Legutóbbi témák
» Calypso Fitzgerald
Belasimus Lusseyran - Belami I_icon_minitimeCsüt. Júl. 16, 2020 2:34 pm by » Konyha
Belasimus Lusseyran - Belami I_icon_minitimePént. Dec. 06, 2019 3:34 pm by » Könyvtár
Belasimus Lusseyran - Belami I_icon_minitimeHétf. Dec. 02, 2019 10:42 pm by » Shaimeonteirth Naxhar
Belasimus Lusseyran - Belami I_icon_minitimeVas. Dec. 01, 2019 11:09 pm by » Steve Riordan
Belasimus Lusseyran - Belami I_icon_minitimeVas. Dec. 01, 2019 7:24 pm by » Informatika Terem
Belasimus Lusseyran - Belami I_icon_minitimeVas. Dec. 01, 2019 6:37 pm by » Edward Forester
Belasimus Lusseyran - Belami I_icon_minitimeVas. Dec. 01, 2019 12:15 am by » Sziklakert
Belasimus Lusseyran - Belami I_icon_minitimeCsüt. Nov. 28, 2019 9:34 pm by » Régi vízimalom
Belasimus Lusseyran - Belami I_icon_minitimeCsüt. Nov. 28, 2019 8:37 pm by 
Statisztika


Diák
5 fő
15 fő
Tanár
3 fő
1 fő
Tanársegéd
1 fő
0 fő
Városlakó
0 fő
0 fő
Összesen
9 fő
16 fő



9. évfolyam
1 fő
1 fő
10. évfolyam
1 fő
2 fő
11. évfolyam
1 fő
6 fő
12. évfolyam
2 fő
6 fő
Összesen
5 fő
15 fő



Belasimus Lusseyran - Belami Icon_minigender_male
Belasimus Lusseyran - Belami Icon_minigender_female
A - osztály
1 fő
9 fő
B - osztály
1 fő 1 fő
C - osztály 0 fő 0 fő
D - osztály 3 fő 5 fő
E - osztály 0 fő 0 fő
Összesen 5 fő
15 fő



 

 Belasimus Lusseyran - Belami

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Belami Lusseyran
12. évfolyam
Belami Lusseyran


Hozzászólások száma : 7
Beiratkozás dátuma : 2019. Aug. 24.
Kor : 24
Tartózkodási hely : Acadia School

Belasimus Lusseyran - Belami Empty
TémanyitásTárgy: Belasimus Lusseyran - Belami   Belasimus Lusseyran - Belami I_icon_minitimeSzomb. Aug. 24, 2019 9:40 pm

Belasimus Lusseyran - Belami Al1zodbshe1x2icg2sxu
NÉV: Belasimus Lusseyran - Belami
SZÜL. HELY: Sceaux,Franciaország
SZÜL. IDŐ:  2000. 03. 12.
KOR: 19
NEM: Férfi
STÁTUSZ:  Diák
ÉVFOLYAM: 12. évfolyam
Acadia School Card





Első benyomás, kisugárzás:


Belami, becenevéhez híven egy igazi szépfiú stílusával rendelkezik. Lépten-nyomon apró flörtökbe bocsátkozik az iskola legszebb hölgyeivel. Olykor a tanerő vagy épp az öreg takarítónő sincs biztonságban, sőt, a helyi meleg srácok is elcsíphetnek egy-egy sármos mosolyt tőle. Nincs tisztában a saját adottságaival, többnyire nem tudatosan játszadozik. Határozottan heteroszexuális, bár az esetek nagy részében felszínes kapcsolatai soha sem jutnak tovább a laza flört fázisánál. Ettől függetlenül a híre ezen a téren nem túl jó. Ő az iskola Casanovája, akiről számtalan buja pletyka terjedt el az elmúlt évek alatt. A legtöbb ilyenen ő maga is meglepődik, de mivel rég beskatulyázták, már nem törődik ezekkel a szóbeszédekkel.

Kevesen ismerik a szépfiú stílus mögött megbújó fiatal férfit. Azt, aki imádja az ezer éves Harley Davidson márkájú, Tinkynek becézett motorját, ami egyébként időről időre megadja magát. Pénze bőven lenne újat venni, akár többet is, Belami mégis inkább ezt a tragacsot javítgatja, ha teheti. Kevés barátjához a végletekig hűséges, s pimasz megnyilvánulásai ellenére, nem képes csak úgy elsétálni, ha látja, hogy valaki segítségre szorul. Éles eszű, logikusan gondolkodó diák, azonban igen lusta, ha a tanulmányairól van szó. Ha egy kicsit igyekezne, az élmezőnyben lehetne, de ez soha sem fog megtörténni. Örömmel vegyül az ösztöndíjasokkal, könnyen beilleszkedik a szerényebb körülmények között élők tömegébe. A gazdagok és szépek hamis világa soha sem vonzotta, s bár ő is onnan származik, sokkal feszélyezettebb az általuk rendezett eseményeken. A külső szemlélő ezt aligha tudná megmondani, hiszen a legidősebb Lusseyran fiú tökéletes úriember. Az édesanyja nagy gondot fordított arra, hogy ő és az öccsei véletlenül se hozhassanak szégyent a családra. Persze Belami azért fű alatt elkövetett már pár égbekiáltó dolgot, de mindegyikre jó oka volt. A zsarolás mellett például évekkel ezelőtt összetörte a nagyapja féltett kincsét, egy egyedi festésű Camaro-t. Ezek a tettei vezettek odáig, hogy egy lovas iskolába száműzték, hátha itt majd megkomolyodik. Belami azonban, annak ellenére, hogy jól lovagol, soha nem akart farmon élni, lovakkal foglalkozni, vagy akár lovas versenyeken részt venni. Egyszerűen ez nem az ő stílusához illő.

Ikertestvére Bastien csupán 6 perccel fiatalabb nála. Míg külsőleg egymás tükörképei, belsőleg tökéletes ellentétek. Bár Bastien épp olyan flörtölő, magabiztos férfi, de a nők hidegen hagyják. A fiúk körében azonban hatalmas népszerűségre tett szert. Évekkel ezelőtt bevallotta másságát, azóta nyíltan, szégyenérzet nélkül hódít. Belami sokszor kerül kellemetlen helyzetbe, amikor összekeverik őket. A legkisebb Lusseyran fiú Matthieu egy igazi művész lélek. Mindkét bátyja féltőn óvja mióta megszületett.

Belami ölni tudna mindkét testvéréért, na meg Tinkyért is. Ha úgy hozza a sors, akkor hamarosan nem csak hatalmas vagyont, hanem épp ekkora felelősséget is örököl nagyapja után. Ettől retteg a legjobban, hiszen ez véget vetne „szabad” életének. Most még a kötöttségek ellenére is, könnyedén feszegetheti a határokat, amit elég sűrűn meg is tesz. Nem is gondolnánk róla, hogy milyen törődő és gyengéd tud lenni, ha nem látnánk, hogyan viselkedik a testvéreivel. Ő a gazdag, jóképű fiú, akiben egy egyszerű, hétköznapi srác lelke bújt meg.

Megjelenés:


Belami első ránézésre egy jóképű nőfaló. Pimasz mosolya és nemes arcvonásai mintha csak arra teremtettek volna, hogy elrabolja a nők szívét. A családja gazdagságát és a nemesi vért, mely ott csörgedezik az ereiben, letagadni sem tudná. Hiába öltözik olcsó farmerba és mászkál olykor motorolajtól foltos felsőben, a testtartása és a járása elárulja. Laza magabiztossággal éli az életét. Barna szemű, barna hajú férfi, aki majdnem üti a 190 centit. Magasságához szálkás izomzat és kocka has párosul, mely az ikertestvérével történő közös edzéseknek köszönhető, na meg a számtalan kendó órának. Ha valamiben kiemelkedőnek mondhatja magát, az bizony nem lehet más, mint ez a japán, sportos fizikai elemekkel tarkított harcművészet. Nem tudtad, hogy személyében egy kendó bajnokot tisztelhetsz?

Egyenruhája mindig hanyagul lóg rajta, mintha épp, csak kiugrott volna az ágyból mielőtt magára kapta. Amikor nem kényszerítik öltönybe, vagy egyenruhába a laza, hétköznapi stílust részesíti előnyben. Farmernadrág, egyszerű póló és bőrkabát a legjellemzőbb viselete. Egyedi kiegészítőnek számít a galléron pihenő rúzsfolt? Akkor ő nagyon egyedi olykor....

Testét több tetoválás is tarkítja, mondani sem kell, hogy az ikertestvérével együtt csináltatta ezeket. Jó, ha néha helyet tud cserélni az ember valakivel, vagy egyszerre két helyen képes megjelenni, ha kell.

Előtörténet:


"Isten nem azért teremtett ikreket, hogy egymás nélkül éljenek."

Én és a testvérem 2000-ben születtünk egy álmos, hideg hajnalon a világ egyik legszebb országában. Apánk Hugo Lusseyran az első pillanattól kezdve őrülten büszke volt arra, hogy egyszerre két kis trónörököst sikerült összehoznia. Anyánk Alycia már azelőtt imádott minket, hogy a világra jöttünk. Hugo egy neves szállodalánc és egy régi kastély örököse, míg Aly egy híres lótenyésztő család egyetlen lánya. Apánk szinte megmentette édesanyánkat a vidéki élettől, s ő, azóta is boldogan lubickol a nagyvárosok adta lehetőségekben. Nagyapa az egyetlen, aki még a családi farmon él, s ez bizonyára így is marad haláláig.

Tökéletes gyerekkorom volt, csupa móka és kacagás. A szüleim csodálatosak, ám egyediek, de soha sem szenvedtem hiányt semmiben sem. Mondjuk ez talán annak is köszönhető, hogy a felső tízezerbe, vagy sokkal inkább ezerbe tartozunk, ha apám és nagyapám vagyonát egy kalap alá vesszük. Apánk rengeteget dolgozik, alig van otthon. Anyánk imádja a hatalmas partikat, a csillogást, a nőegyleteket, a tökéletesség látszatát. Ezeknél jobban csak a három fiát szereti és a mai napig fájlalja, hogy nem született egyetlen lánya sem.

Bastien és én különleges kapcsolatban állunk egymással az első pillanattól kezdve, mint a legtöbb ikerpár. Sokszor elég, ha egymásra nézünk, s már tudjuk is mit akar a másik. Kisdiákként sokszor kihasználtuk, hogy a legtöbben nem tudnak megkülönböztetni minket.  Két éves korunkban kaptunk a sorstól egy kis testvért. Mindketten szeretjük és óvjuk Matthieu azóta is, aki kissé kívülállónak érzi magát közöttünk.

"Mikor fivérek összedolgoznak, a hegyek arannyá változnak."

Az idilli családi kép 2014-ben változott meg, amikor egy évet külföldön töltöttünk. Apám új szállodát nyitott, Basty előrukkolt a „fiúkat szeretem” dologgal, én összetörtem nagyapa féltett Camaroját, Matt pedig művészi hajlamait próbálgatva, majdnem felgyújtotta a szálloda legfelső emeletét. Szóval zűrös egy év volt, annyira zűrös, hogy a végén mindhárman jegyet kaptunk egy bentlakásos iskolába. Nagyapa ragaszkodott a dologhoz, anyám pedig ezúttal engedett az öreg akaratának, de legalább a helyet ő választotta ki. Ha az öregen múlt volna, akkor a neveletlen unokái egy kiképzőtáborba senyvednének, főleg Bastien a meggondolatlan coming out-ja miatt.

"Egy fiatalabb testvér megérhet száz évet, akkor is kistestvér marad."

Hármunk közül én rühelltem a dolgot a legjobban, főleg mert egy időre elválasztottak minket a kisöcsénktől. Na meg a motorom is hiányzott, a lovakkal sem vagyok nagy haverságban, arról már nem is beszélve, hogy eleinte egy valamire való kendó tanárt sem találtunk a környéken. Szívás volt az egész. Csak Basty jelenléte segített, s ha ez egyáltalán lehetséges, az első évben még közelebb kerültünk egymáshoz. Ez most is így van, bár már több időt töltünk külön. Tudjátok, én nem fiúzom, ő nem csajozik… szóval, kicsit más lett az érdeklődési körünk. Ez engem egy pillanatig sem érdekelt. Na jó, akkor marha pipa voltam, mikor David Chung megpróbált lekapni a kolesz előtt, de végül tisztáztuk a helyzetet. Olykor akadnak ilyen melléfogások. Shantal is bebújt egyszer Basty mellé az ágyba, mikor engem akart meglepni. Hangos este volt, ő visított, a fivérem meg fuldoklott a röhögéstől. Egyébként jobb is így, mert én nem szeretem a váratlan látogatókat éjjel az ágyamban. Az olyan nőket meg végképp utálom, akik így kiszolgáltatják magukat, holott senki sem kérte erre. Persze ezt sem hinné el nekem senki sem, ahogy azt sem, hogy nem voltam együtt soha egyetlen tanárommal sem. Még a feltételezés is undorító! Főleg azért, mert az említett tanár már az ötvenen is túl van. Ő aztán tényleg nem az esetem!

Mindegy, már úgyis csak egy évem van hátra, sőt, még annyi sem, aztán végre kiszabadulok innen. Vagyis kiszabadulunk, de Matthieu sajnos megint elszakad tőlünk, hacsak nem játszom ki jól a kártyáimat. Mindent a családért! Az egyetem úgyis megvár minket. Főleg mert kicsit sem vágyom oda. Még több tanulás? Ez valami nemzetközi kínzásforma, az biztos!

"Nem kell egyedül élned a világban, ott van a testvéred."

Szóval ez az utolsó évünk és biztos lehet abban mindenki, hogy a fivérem és én is maximálisan kihasználunk majd minden lehetőséget, hogy jókat bulizzunk, és itt hagyjuk a „lábnyomainkat”. A környéken egyhamar nem felejtik el a Lusseyran nevet…..






Név:
Pyton
Kor:
6 éves
Nem:
Csődör
Fajta:
Angol telivér
Sportág:
Hobbi lovaglás
Kinézet:
Magas, izmos barna csoda.
Viselkedés:
Heves temperamentumú, erős akaratú ló. Egy sunyi, harapós gazfickó, aki imádja a hasát.
Különleges ismertető jegye:
Egy billog, mely farkába harapó kígyóra emlékeztet.

Belasimus Lusseyran - Belami Ugskdhggzuvqtk4yjb1k

Belasimus Lusseyran - Belami 871ci5hqazr8ape7t1j8

Vissza az elejére Go down
Igazgató
Admin
Igazgató


Hozzászólások száma : 171
Beiratkozás dátuma : 2019. Jun. 15.

Belasimus Lusseyran - Belami Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belasimus Lusseyran - Belami   Belasimus Lusseyran - Belami I_icon_minitimeVas. Aug. 25, 2019 2:26 pm

Kedves Mr. Lusseyran!

Köszöntjük az iskolánkban! Örülünk, hogy intézményünket választotta.
Örömmel értesítjük, hogy a bírálat SIKERES volt. Az adatlap, a kifejtős részek, valamint a ló adatai is megfelelőek, kellően kifejtettek.

Jó játékot kívánunk!
-- Vezetőség
Vissza az elejére Go down
https://acadiaschool.hungarianforum.com
 
Belasimus Lusseyran - Belami
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: This is my past and future :: Tanulmányi osztály :: Elfogadott karakterek-
Ugrás: