KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multi átlépö
Név:

Jelszó:



Csevegö
Legutóbbi témák
» Calypso Fitzgerald
Régi vízimalom I_icon_minitimeCsüt. Júl. 16, 2020 2:34 pm by » Konyha
Régi vízimalom I_icon_minitimePént. Dec. 06, 2019 3:34 pm by » Könyvtár
Régi vízimalom I_icon_minitimeHétf. Dec. 02, 2019 10:42 pm by » Shaimeonteirth Naxhar
Régi vízimalom I_icon_minitimeVas. Dec. 01, 2019 11:09 pm by » Steve Riordan
Régi vízimalom I_icon_minitimeVas. Dec. 01, 2019 7:24 pm by » Informatika Terem
Régi vízimalom I_icon_minitimeVas. Dec. 01, 2019 6:37 pm by » Edward Forester
Régi vízimalom I_icon_minitimeVas. Dec. 01, 2019 12:15 am by » Sziklakert
Régi vízimalom I_icon_minitimeCsüt. Nov. 28, 2019 9:34 pm by » Régi vízimalom
Régi vízimalom I_icon_minitimeCsüt. Nov. 28, 2019 8:37 pm by 
Statisztika


Diák
5 fő
15 fő
Tanár
3 fő
1 fő
Tanársegéd
1 fő
0 fő
Városlakó
0 fő
0 fő
Összesen
9 fő
16 fő



9. évfolyam
1 fő
1 fő
10. évfolyam
1 fő
2 fő
11. évfolyam
1 fő
6 fő
12. évfolyam
2 fő
6 fő
Összesen
5 fő
15 fő



Régi vízimalom Icon_minigender_male
Régi vízimalom Icon_minigender_female
A - osztály
1 fő
9 fő
B - osztály
1 fő 1 fő
C - osztály 0 fő 0 fő
D - osztály 3 fő 5 fő
E - osztály 0 fő 0 fő
Összesen 5 fő
15 fő



 

 Régi vízimalom

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Igazgató
Admin
Igazgató


Hozzászólások száma : 171
Beiratkozás dátuma : 2019. Jun. 15.

Régi vízimalom Empty
TémanyitásTárgy: Régi vízimalom   Régi vízimalom I_icon_minitimeKedd Nov. 12, 2019 11:40 am

Régi vízimalom 74874443_3063712823646035_2116267172857643008_n.png?_nc_cat=110&_nc_oc=AQmiwYJMXUs4T4SK9-tjcNxksQLHh3hdz2mmNn7U2eNcd4yW0R9moL0ny7Ui2ug06aU&_nc_ht=scontent.fqpj1-1


Régi vízimalom a birtok szélén. Gyalogosan és lóval is megközelíthető. Bár nem használják, még mindig működőképes. Ősszel és tavasszal kimondottan kellemes látványt nyújt az erőhöz közel.
Vissza az elejére Go down
https://acadiaschool.hungarianforum.com
Madison C. Lefebvre
11. évfolyam
Madison C. Lefebvre


Hozzászólások száma : 91
Beiratkozás dátuma : 2019. Aug. 07.
Kor : 22
Tartózkodási hely : Acadia School

Régi vízimalom Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi vízimalom   Régi vízimalom I_icon_minitimeVas. Nov. 24, 2019 9:33 am

Fekete farmerrel és fekete rövidujjúval köszöntöm a napot, egy pléden elfekve olvasok a napfényben. Nagyon jó így és kényelmes is, jó meleg, hiszen a napot beszívja a meleg, melynek hála sokkal jobban, intenzívebben érzem a hőt, mellyel szerencsémre nem fázok. Szívem szerint aludnék, de nem szabad, hiszen nap közben van, amúgyis van nálam süti meg termoszban kávé és egy bögre is. Nyúlok a tálkába tett almakockákért, csak én és a természet, meg egy könyv. De rég is volt már ez, olyan jó és nyugodt, hallgatni a madarak csicsergését, a tücsköket, melyek amúgy mindig hangosak de csak este figyel fel rá az ember, élvezni a meleg szellőt. Kell egy kis D-vitamin fröccs így, a tél előtt. Persze, hamarosan felveszek egy pulcsit, de nem most. Most még élvezem a napot, a meleget. Pulcsiban amúgyis besülnék, amilyen szerencsém van.
Vissza az elejére Go down
Daniel Morrison
Iskolapszichológus
Daniel Morrison


Hozzászólások száma : 53
Beiratkozás dátuma : 2019. Aug. 09.

Régi vízimalom Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi vízimalom   Régi vízimalom I_icon_minitimeVas. Nov. 24, 2019 10:11 am

A reggeli hideg ellenére délelőttre szerencsére kisütött a nap. Így Daniel, ahelyett, hogy visszavonult volna szobájába, hogy a papírmunkájával utolérje magát, inkább a lovaglást választotta.
Whiskey, bár tőle szokatlan viselkedés, most még is makacskodott. Dan kemény kézzel fogta, s áldotta a szerencsét, hogy ma reggel zabla nélküli kantárt tett fel a lóra.
Végül vágtába ugratta a lovat, hadd fussa ki magából a nyűgösségét. Igen, Daniel megértette. Ezer éve nem volt az istállóban, a munka túlságosan lefoglalta.
A ló hangosan nyerítve felágaskodott, Daniel hangosan szitkozódva nyugtázta a dolgot. Nem esett le, szorosan fogta a kantárt.
- Nyugi - suttogta a lónak, amikor végre újra négy lábon állt a talajon. Daniel leszállt róla és egyből a talajt kezdte el vizsgálni, vajon mi ijeszthette meg a lovat. Végül, miután semmi gyanúsat nem talált, száron kezdte el a lovát vezetni.
Innen már látszott a vízimalom, azt a pár métert már gyalogosan is képes megtenni.
Legnagyobb meglepetésére, nem volt egyedül. Dan magában káromkodott egy sort, hogy már megint Lefebvre került az útjába.
- Jó napot, Lefebvre - köszönt végül, feladva, hogy nyugalmasan fogja tölteni a vasárnap délelőttjét.
Vissza az elejére Go down
Madison C. Lefebvre
11. évfolyam
Madison C. Lefebvre


Hozzászólások száma : 91
Beiratkozás dátuma : 2019. Aug. 07.
Kor : 22
Tartózkodási hely : Acadia School

Régi vízimalom Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi vízimalom   Régi vízimalom I_icon_minitimeVas. Nov. 24, 2019 10:45 am

Le kellene tennem a könyvet és összepakolni, bemenni és tanulni, vagy felnyergelni Sauvaget és csak vágtázni, hiszen ő is régen volt kint és szegénykének szüksége van egy kis énidőre, amit teljesen megértek. Ha már visszaszereztem, legyek már vele együtt. De akkor is, nekem is kell énidő, amely mostanában nem adatott meg, hiszen a suli és a lovak között még arra is kell időt szánjak hogy aludjak meg eljárjak foglalkozásra. Ajj, nem jó ez így hogy tudom hogy néz ki ruha nélkül, tapintanám, meg aza se jó hogy nem szeret, meg az se, hogy én igen. Nyaüvadt érzelmek, menjetek a francba.
Jé. Egy kis katica, na, ne mássz rá a könyvemre, hess, menj arrébb. Gyerünk, okos vagy te, menni fog, bízom benned. És erre hallok egy hangot.
- Mr. Morrison! Hogy-hogy itt? Mármint, természetesen bárhol lehet hiszen ez nem magán terület ám meglepett, hogy errefelé jár ön. Kuglófot? – Hülye vagyok, hülye, nagyon hülye. Nem így kell ezt. De láthatja, olvasok.
Vissza az elejére Go down
Daniel Morrison
Iskolapszichológus
Daniel Morrison


Hozzászólások száma : 53
Beiratkozás dátuma : 2019. Aug. 09.

Régi vízimalom Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi vízimalom   Régi vízimalom I_icon_minitimeVas. Nov. 24, 2019 5:31 pm

Ahogy Dan körbe nézett egyből feltűnt neki a lány lova és a két csikó, akik el nem mozdultak az anyjuk mellől. Bár gyalogosan is el lehetett ide jutni, de lovon gyorsabb volt. Daniel, ugyan annyira nem értett a lovakhoz, de erősen kételkedett abban, hogy a csikóknak valóban jót tesz-e a kinti hűvös levegő. De nem tette szóvá, csupán egy pillanatig vetett az állatokra egy rosszalló pillantást. Ebbe benne volt minden.
Felvont szemöldökkel fordult vissza a lány irányába és szegezte rá a pillantását.
- Tessék? - hökkent meg a férfi. Nem minden nap vonják kérdőre, hogy hol és mit csinál, na meg miért. A kuglóf kérdésen már meg sem lepődött. Csak is a lány képes arra, hogy néhány pillanat alatt felforgassa a világát.
- Mint látja, Lefebvre, lovagolok - válaszolta végül kicsit fagyosan.
- Továbbá, nem, nem kérek kuglófot - tette még hozzá, majd a lovát a kerítéshez vezette és kikötötte.
- A ki nem mondott kérdésére pedig az a válaszom, hogy a közelgő lovastúrára mérem fel az útviszonyokat, a helyeket - jegyezte meg kicsit csendesen a férfi. A diákok még nem tudták a pontos időpontot, ő maga se, de már nagyon lehetett látni, hogy nem sokára sor fog rá kerülni. Még az első fagyok előtt.
Vissza az elejére Go down
Madison C. Lefebvre
11. évfolyam
Madison C. Lefebvre


Hozzászólások száma : 91
Beiratkozás dátuma : 2019. Aug. 07.
Kor : 22
Tartózkodási hely : Acadia School

Régi vízimalom Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi vízimalom   Régi vízimalom I_icon_minitimeVas. Nov. 24, 2019 5:48 pm

Látom a rosszalló pillantását, én se szólok semmit csak szemet forgatok és felnevetek. Ezek a csikók bírják a hideget, ha nem hoztam volna őket haza, egész télen kint lennének, ebbe nem gondolt bele? De á, hagyom, addig is csak szépen ismerkedik a fűvel a két drágaság, kikre vigyázz az anyjuk, aki legelészik. Meg most nézi Morri lovát, hogy okés, vagy nem okés. Hát na, féltő anyuka ő, igazi minta mama.
- Nem nagyon néztem ki magából, hogy errefele lovagol, uram – válaszolom mosolyogva, most már törökülésbe ülök. Nem akarom tudni, hogy hogy néz ki a hajam. Biztosan rosszul. Igen, látom hogy errefelé lovagol, mosolygok is válaszán, feltápászkodom és felállok.
- Pedig tök finom lett és egyedül nem vagyok képes megenni egy egészet. Továbbá van kávém is – teszem hozzá vigyorogva. Á, kicsit se vagyok közvetlen, kicsit se verném a fejemet a falba hogy nem így beszélünk egy felnőtt férfival aki a pszichológusunk. Miért is forgatja fel a világomat pillanatok alatt? Mondd, uram miért.
- Segíthetek benne? Van már tapasztalatom, nem vagyok hülye ehhez – megyek és lépek elé, húzom ki magam, közben felveszek egy pulcsit – meg nem is vagyok most beteg – teszem hozzá vigyorogva. Igen, baromi jól néz ki.


Vissza az elejére Go down
Daniel Morrison
Iskolapszichológus
Daniel Morrison


Hozzászólások száma : 53
Beiratkozás dátuma : 2019. Aug. 09.

Régi vízimalom Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi vízimalom   Régi vízimalom I_icon_minitimeVas. Nov. 24, 2019 6:18 pm

Dan, mint már elég sokszor az elmúlt hónapokban ismételten elátkozta magát, hogy elvállalta ezt az állást.
- Ha, nem az iskola határain belül lennénk, akkor joggal állíthatná ezt, viszont, még a birtokon belül tartózkodunk - közölte vele fejcsóválva. Úgy látszik ez lassan szokásává válik, ha a lánnyal beszél, ami nem kicsit bosszantotta, így kimondatlanul is.
- Ne fáradjon Lefebvre. Nem az a férfi vagyok, akinek a hasán át vezet az út a szívéhez - közölte saját meglepve a szavaival. Ő maga se tudta hirtelen, hogy miért mondta ezt. Talán túl közvetlen volt a lány, és ez a fajta közvetlenség zavarta. Igen, ez így is volt, de akkor sem kellett volna ennyire bántónak lennie. Tudta, már abban tizedmásodpercben, hogy megbántotta a lányt. De nem, nem megy közelebb, hogy megvigasztalja... nesze neked közvetlenség. Nem. Daniel hősiesen megállta, hogy közelebb menjen, inkább a lova másik oldalára állt át, hogy még a ló is köztük legyen.
- Nem kell - hárította a segítségét Daniel könnyedén. Az előbbiek után persze még abban is kételkedett, hogy a lány ezek után még hajlandó is lenne neki segíteni. Egyébként a túra tervei már nagyjából megvoltak. Daniel a saját kíváncsisága miatt akarta körbejárni az útvonalát.
Vissza az elejére Go down
Madison C. Lefebvre
11. évfolyam
Madison C. Lefebvre


Hozzászólások száma : 91
Beiratkozás dátuma : 2019. Aug. 07.
Kor : 22
Tartózkodási hely : Acadia School

Régi vízimalom Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi vízimalom   Régi vízimalom I_icon_minitimeVas. Nov. 24, 2019 6:40 pm

Azt hiszem, nem kellett volna ebbe a suliba mennem, lenne egy csomó másik nyugodtabb, egyszerűbb könnyebb és közelebb otthonhoz. Egyszerűbb lenne félévkor átmenni máshova.
- Egy ideje nem mentem az iskola határain kívülre – vágtam rá rögtön, egy amolyan ugye hogy milyen ügyes vagyok hangsúllyal. Tisztára mint egy kiskutya, komolyan mondom. Ne, ne nézd az ajkait, inkább nézd a lovát. Az egyszerűbb és jobb.
- Én nem is úgy értettem -  teljesen elhalkulok a végére és lépek egyet hátra lehorgasztott fejjel. Nem volt ebben semmi olyan, én tényleg csak felajánlottam, nem akarok semmi hátsószándékot a dolog mögé, és ő mégis. Mégis azt hiszi, hogy azért mondtam, azért ajánlottam föl. Hülye Dan! És hülye én hogy felajánlottam. Mindenki hülye.
- Rendben – nyugalom, nincs semmi baj. Kifújom a levegőt és rámosolygok. Ennyi, semmi több. Aztán valami megbök. Megfordulok, és felvont szemöldökkel nézek csikó1re. Igen, még nincs nevük.
- Mi az apróság, szeretnél valami harapnivalót? – túrok bele a sörényébe. Kis cukiság.

Csikó1
Csikó2
Vissza az elejére Go down
Daniel Morrison
Iskolapszichológus
Daniel Morrison


Hozzászólások száma : 53
Beiratkozás dátuma : 2019. Aug. 09.

Régi vízimalom Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi vízimalom   Régi vízimalom I_icon_minitimeVas. Nov. 24, 2019 6:52 pm

Nem kellett ahhoz zseninek lenni, hogy Daniel tudja ezt most csúnyán eltolta. Bár eddig azt vallotta, hogy nem érdekli, kit mennyire bánt meg, hiszen az volt az elve, hogy mindig egyenesen és őszintén. Ám, most valamiért még is marta belülről valami. Fura volt számára ez az érzés, s legszívesebben meg is szabadult volna tőle. Nem kell neki, sem a lány, sem az érzések. Ám ez akkor tudta volna megoldani a legkönnyebben, ha felmond. Azt pedig nem akart. Szeretett itt lenni. A munkáját már nem annyira, de valamiért augusztusban sokkal rémesebbnek látta a helyzetet, mint amilyen valójában volt.
Volt mikor egész nap az irodájában ült és olvasott, vagy filmet nézett, vagy keresztrejtvényezett, hiszen senki nem kereste fel.
- Rendben Lefebvre. Kérem tekintse úgy, mintha nem történt volna semmi - közölte végül. Ennyire futotta. Elismeri ő, hogy tévedett, de nem a lány előtt. szóval ez a legtöbb, amit tehetett.
- Lehet vissza kellene vinnie őket - jegyezte meg halkan a férfi.
Vissza az elejére Go down
Madison C. Lefebvre
11. évfolyam
Madison C. Lefebvre


Hozzászólások száma : 91
Beiratkozás dátuma : 2019. Aug. 07.
Kor : 22
Tartózkodási hely : Acadia School

Régi vízimalom Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi vízimalom   Régi vízimalom I_icon_minitimeVas. Nov. 24, 2019 7:01 pm


El kellene mennem a suliból, mindenkinek jobb lenne. Nem lenne itt az, aki képes volt egy csapat diákkal elhúzni hogy akkor ő most lovat keres, tudva azt hogy mindenki megsérülhet. Mindenkinek jobb lenne és nem kellene hülye érzelmekkel küszködnöm, azokkal, amelyek Morrison itt léte miatt jönnek elő. Sokkal egyszerűbb és jobb és könnyebb lenne nekem is, meg mindenki másnak is. Iszenem, miért nem teszem meg.
Ácsi, ez most mi? De, igenis történt, most meg nem történté akarja tenni ezt? Miért, talán elismeri hogy tévedett? Mert azt tette, kérem szépen. De legyen, tegyünk úgy ahogy a nagyságos úr akarja.
- Á, még nem kell, szeretnek kint lenni. Fura nekik a bezártság, megszokták hogy szabadon vannak – dünnyögöm halkan. Végszóra a mellettem lévő csikó elkezdte Whiskyt szagolgatni, hogy akkor most ő milyen paci is.
- Még próbálom kitalálni a nevüket – teszem hozzá, és a másik csikó is jön hozzánk, kis kíváncsi, egy bottal a szájában. Elveszem és eldobom, ő meg rohan utána. Felnevetek, tisztára mint egy kölyökkutya, főleg mikor túl fut és fékez le. Majd keresi és jön vissza. – mint látja, igazi kis energiabomba.
Vissza az elejére Go down
Daniel Morrison
Iskolapszichológus
Daniel Morrison


Hozzászólások száma : 53
Beiratkozás dátuma : 2019. Aug. 09.

Régi vízimalom Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi vízimalom   Régi vízimalom I_icon_minitimeHétf. Nov. 25, 2019 7:10 pm

Dan nem kicsit kezdett bosszús lenni. Részben magára, részben a lányra. hiszen, ő, most csak egy békés lovaglást tervezett, egy kis lazítást, erre belefutott abba a személybe, akibe egyáltalán nem akart volna. Halkan sóhajtott. Kénytelen nehéz, de szükségszerű döntést hoznia. Jelen esetben ez annyit jelent, hogy szépen vissza ül a lóra és itt hagyja a lányt meg a csikókat.
Egyébként sem tud mit mondani. Ékes példa erre az előbbi, szükségtelen volt annyira gorombának lennie, még is megtette. Tehát jobb ha megy, ő legalább is így látta.
Kioldotta a kantárt, majd felült a nyeregbe. Nem igazán akarta magát olyanokkal fárasztani, mint elköszönés. Amúgy is a lány, szemmel láthatóan el volt foglalva a csikókkal.
Könnyű ügetésre fogta a lovát, és elindult vissza, mikor Whisky újra felágaskodott. Azonban a nyerítése mellé, egy ijedt, halk, vékonyabb nyerítés is tartozott.
- Lefebvre!!! - mennydörögte, miközben leszállt a lováról, és arrébb vezette. A csikó nem izgatta, nem az övé volt, a saját lova érdekelte, hogy nem esett-e baja.
Vissza az elejére Go down
Madison C. Lefebvre
11. évfolyam
Madison C. Lefebvre


Hozzászólások száma : 91
Beiratkozás dátuma : 2019. Aug. 07.
Kor : 22
Tartózkodási hely : Acadia School

Régi vízimalom Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi vízimalom   Régi vízimalom I_icon_minitimeHétf. Nov. 25, 2019 7:35 pm

Istenem, most komolyan leálltam Morrisonnal trécselni? Nagyon nem kéne, hiszen nem ismerem annyira Whiskyt, hogy tudjam, be van oltva rendesen és egészséges paci, még csak az hiányzik nekem itt, hogy valamilyen betegséget terjesszen. Persze, biztos hogy nincsen ilyen, hiszen akkor nem engednék más lovakkal társulni.
Látszik a kölykökön, hogy már nagyon hiányzott nekik a szabad levegő, az, hogy nincsenek bezárva, ismerkednek a környezettel és játszanak. Ők eddig a szabadban éltek egy ménesben, sok különböző korú lóval együtt, boldogan és egészségesen, így természeten, hogy most nekiállnak a felesleges, felgyülemlett energiájukat levezetni. Legalább nem az anyjuk idegeire mennek.
Aztán megtörténik a baj. Első dolgom rohanni és arrébb húzni a csikót, majd gyorsan végignézni, nem-e esett baja. Jól van, nincs gond, az anyja rohan is, én meg beletúrok a sörényébe. Nincs gond, csak ijedtség. Oké, nyugalom, nem sérült meg egyik lovam se.
- A kurva isten bassza meg Morrison, nem bír vigyázni a lovára? Hol szerezte az engedélyét, a feketepiacon, bassza meg! – trappolok hozzá és hogy pontot tegyek az ire, fel is pofozom a férfit. Igen, megijedtem és nagyon dühös vagyok rá, mi a frászt képzel ez az idióta? Hogy ezt így kell csinálni?
Vissza az elejére Go down
Daniel Morrison
Iskolapszichológus
Daniel Morrison


Hozzászólások száma : 53
Beiratkozás dátuma : 2019. Aug. 09.

Régi vízimalom Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi vízimalom   Régi vízimalom I_icon_minitimeKedd Nov. 26, 2019 6:45 pm

Az események váratlan fordulatot vettek. Nagyon hamar és nagyon gyorsan. Dan, csak kapkodhatta a fejét, hogy éppen ki és mit csinál merre és hol. De a történtek enyhén szólva sem voltak az ínyére.
Ebbe pont beletartozott Madison Lefebvre minősíthetetlen viselkedés. Daniel hagyta, hogy a lány megüsse, bár azért a méretbeli különbségeket alapul véve az nem pofon volt, hanem inkább a vállát érte az ütés. Nem először jött jól, hogy nagy termetű ember.
Ennek ellenére tett és mindenféle komment nélkül hagyta a dühöngő lányt. Hadd dühöngje ki magát. Addig is, újra tüzetesebben átvizsgálta a lovát.
Sejtette, hogy az első ágaskodás se tett jót a lónak, de ez a második... a bal hátsólábát felemelte, nem terhelte. A csüdje már most meleg volt. Dan bosszúsan felhorkantott.
- Gratulálok Lefebvre - fordult oda a lányhoz.
- Most megfogja a lovait, a cuccait és kérdés nélkül elindul velem együtt az istálló irányába - közölte a férfi. Közben pedig elővette a telefonján. Először felhívta az állatorvost Whisky miatt, utána pedig egy ismerősét. Fojtott hangon beszélt, igyekezett nem információkat adni a mellette lévő lánynak, hogy mire készül. De a lány ezt garantálta megszívja. Persze, egyszerűbb lett volna, ha megy az igazgatóhoz egyenesen és kicsapatja. Megtehette volna... de akkor kikerült volna a kezei közül. Ezt pedig nem akarta.
- Most pedig figyeljen - nézett rá a lányra, miután letette a telefont.
- Két választása van. Vagy szót fogad, vagy pedig megyünk az igazgatóhoz, és maga búcsút mondhat az iskolának és a lovainak is. - Daniel biztos volt abban, hogy a lány testvére nagyon nem nézné jó szemmel, ha a lovakkal együtt állítana haza a leányzó.
Vissza az elejére Go down
Madison C. Lefebvre
11. évfolyam
Madison C. Lefebvre


Hozzászólások száma : 91
Beiratkozás dátuma : 2019. Aug. 07.
Kor : 22
Tartózkodási hely : Acadia School

Régi vízimalom Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi vízimalom   Régi vízimalom I_icon_minitimeKedd Nov. 26, 2019 7:18 pm

Tudom, hogy nem kellett volna megütnöm a férfit, engedve ezzel a dühömnek, ám marha jól esett az, hogy végre, végre megtettem. Meglep, hogy nem védekezett, nem úgy mint legutóbb, amikor még kész volt vissza is támadni. Nahát, jó hatással van rá az iskola, úgy tűnik ő sokkal nyugodtabb lesz, jót tesz az idegrendszerének, még ha ő ezt észre se veszi.
A férfi nézi a lovát, vizsgálgatja, én meg megyek Sauvageért, akinek megfogom a kantárát. Sajnálom kicsim, megjelent a csúnya, gonosz Morrison, a mókának vége, mint mindig, ha az őotrombasága úgy dönt, kijön a barlangjából. Csak egyszer, csak egyszer hagyna végre békét nekem, csak egyszer ne futnék vele össze. Istenem, ez most komoly?
- Különben mi lesz, megmond az apukámnak, csak rajta, ja bocs nem tudja, mert halott – vetem oda flegmán neki, jelezvén, mennyire nem érdekel az, amit tesz. Ő kezdte, én csak az áldozat vagyok ebben. bosszúsan pakolom be a holmiaimat egy táskába, ennek az egésznek semmi, de semmi értelme. És még én azt hittem, hogy meg tudok változni, de nem. Most a lehetne, elszívnék egy szál cigit, vágyom rá, soha jobban nem vágytam még rá, vagy egy pohár vodkára. Szükségem van bármire, mi most eltereli a gondolatait é káros anyagot juttat a szervezetembe, kell nekem, mint testnek a kenyér, mint nádnak a víz.
telefonál, hát tegye, szíve joga, főleg, hogy a lova megsérült. Az én két csikóm bezzeg illedelmesen az anyjuk mögött van, há, ennyivel is jobbak. Figyelek, figyelek, felőlem kicsapathat, de a lovaim maradnak, ők az enyémek.
- Lovaimnak? Az én nevemen vannak, nem hiszem hogy olyan könnyen el lehetne őket venni – vágom rá és nézem a férfit – de hallgatom, tessék mondja – nyitott szemmel alszok addig is.
Vissza az elejére Go down
Daniel Morrison
Iskolapszichológus
Daniel Morrison


Hozzászólások száma : 53
Beiratkozás dátuma : 2019. Aug. 09.

Régi vízimalom Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi vízimalom   Régi vízimalom I_icon_minitimeKedd Nov. 26, 2019 7:34 pm

Daniel nemes egyszerűséggel figyelmen kívül hagyta a lány pimasz kérdését. Nem, még a telefonját nyomkodta és ügyeket intézett, miközben a lány pakolt.
Dan felkapta a fejét, és egy hitetlenkedő pillantást vetett a lányra. Talán elfelejtette kivel áll szemben? Elfelejtette, hogy mennyi jelentőséggel bír, amit ő mond? Úgy látszik igen. Az, hogy nem kell napi rendszerességgel megjelennie nála, elbizakodottá tette Madisont. Daniel újabb strigulást húzott a 'Hibák, amiket elkövetett' oszlopba.
- Tudja, Lefebre... - Daniel kuncogva megcsóválta a fejét. Igen, nagyon viccesnek tartotta, amit a lány mondott. - Lehet, hogy a maga nevén vannak a lovak. Csak egy valamit felejt el: hogy kiskorú. S, hovatovább azt is elfelejti, hogy pszichológushoz jár. Év elején, az első találkozásunkkor is megmondtam: sokat számít, hogy én milyen értékelést adok le magáról.
Daniel türelmesen várt, míg a szavai eljutnak a lány agyáig, és a maradék szürkeállományával fel is fogja.
- Most pedig indulás - közölte ellentmondást nem tűrő hangon.
Alig tíz perce mehettek, Daniel rajta tartotta a lányon a szemét, nem szerette volna, ha csak úgy elvágtat a semmibe, hiszen a lova sérülése miatt utána se tudna menni. Messziről kiszúrható volt az állatorvos kocsija és a másik furgon is.
- Lefebvre, bemutatom Mr. Hamiltont - mutatta be az idősebb férfit Daniel. - Ő fog gondoskodni a lovairól az elkövetkezendő egy hétben. Adja át a kantárt - utasította a lányt a férfi. Nagyon ajánlotta, hogy megtegye. Azt már nem tette hozzá, hogy az egy hét csak abban az esetben áll, ha  alány normálisan fog viselkedni. Ha nem, akkor több idő is szóba jöhet. Vagy végső esetben a lány bátyja...
Vissza az elejére Go down
Madison C. Lefebvre
11. évfolyam
Madison C. Lefebvre


Hozzászólások száma : 91
Beiratkozás dátuma : 2019. Aug. 07.
Kor : 22
Tartózkodási hely : Acadia School

Régi vízimalom Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi vízimalom   Régi vízimalom I_icon_minitimeKedd Nov. 26, 2019 7:49 pm

Nyomogassa csak azt a szart, majd egyszer össze talál találkozni egy kalapáccsal és rájön, hogy mennyire könnyen megsemmisíthető a kütyüje, mellyel most épp lefoglalja magát. Nem, nem vagyok ideges, cseppet sem akarok a fején szétverni egy tányért, meg ilyenek. Ugyan, Lefebvre normális kislány. Kivéve amikor épp elbassza a dolgokat annál, akitől függ az élete, de az lényegtelen. Nyugalom, max leszid az csőváz, bár szerintem eléggé dühös rám, de kit érdekel, el kéne húznom ebből az iskolából.
- És, meddig is vagyok kiskorú, uram? Akkor meg? – Igen, sajnos rám Franciaország törvényei érvényesek, nem ezen országé, mármint ami a nagykorúságot illeti, szóval ilyen szempontból baszhatja a másik. Kevesebb mint egy hónap a sweet 18-hoz, ez van, ezt kell szeretni. Kevesebb mint egy hónap és nagykorú leszek, legálisan ihatom le magamat a sárga földig, vehetek cigit és gumit. Igen, sokat számít, de ha lelépek és megyek másik suliba, akkor meg tök mindegy, nem igaz? Az lenne a legegyszerűbb.
- Értettem, zászlós tiszt – vágom magam haptákba és tisztelgek is hozzá. Igaz, ront az összképen a gúnyos vigyorom, de ez van bakker, kutyából nem lesz szalonna, én megpróbáltam. Megpróbáltam, isten látja lelkemet, nem ment, beletörődtem én ebbe. Hajba túrok, miért nem az orrát törtem be.
Mikor megérkezünk, biccentek az idősebb férfinek, majd lefagyok.
- Hogy mégis mi a fészkes francos fene folyik itt? Hogy valaki majd helyettem gondoskodik Sauvageről és a többiekről? Na azt már nem – és még szorosabban fogom a kantárt, nem adom át, nem adom ki a kezeim közül, én abba belehalnék.
Vissza az elejére Go down
Daniel Morrison
Iskolapszichológus
Daniel Morrison


Hozzászólások száma : 53
Beiratkozás dátuma : 2019. Aug. 09.

Régi vízimalom Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi vízimalom   Régi vízimalom I_icon_minitimeCsüt. Nov. 28, 2019 12:39 pm

Daniel továbbra is higgadtan nézett a lányra. Bár, belül nagyon is dühös volt. Pontosan el nem tudta volna mondani, hogy miért is. Talán azért, mert a lány folyamatosan figyelmen kívül hagyja a szabályokat, s a házi rendet.
- Khm... - köszörülte meg a torkát a férfi. - Csak ismételni tudom magam, Lefebvre. Pszichológushoz jár, hozzám. Ha tetszik magának, ha nem. A maga szabadsága fene nagy módon függ attól, hogy hogyan ítélem meg a maga viselkedését. Jelenleg értékelhetetlen, pimasz, és neveletlen. Ha élnének a szülei javasolnám, hogy behívassák őket, hogy velük legyen egyeztetve, hogy milyen szankciók kerüljenek bevezetésre magával szemben - lassan, halkan beszélt, de még is eléggé érthető volt, hogy Lefebvre megértse... reményei szerint persze. Előfordulhat az is, hogy erre is ugyanúgy szarni fog, mint minden másra, mert most a lány fejében csak a csikók és a lova volt. Minden más másodlagossá vált Madison szemében. Danielt ez felettébb zavarta. Nem látott felelősség tudatot a lány tettei mögött. Olybá' tűnt a férfinak, hogy pillanatok alatt hozott döntés, a pillanatnyi érzelmei fényében. Daniel, aki pedig mindig racionálisan állt a dolgokhoz, ezt most képtelen volt megérteni.
Sejtette a férfi, hogy ez nem lesz könnyű menet. Mr. Hamiltont is felvilágosította, hogy a lány nehéz esett.
- Egyértelműen kapott egy utasítást, Miss. Vagy tegye meg, vagy behívatom a bátyját, aztán megbeszélheti  békés, szűk családi körben, hogy mi legyen a maga további sorsa - közölte hidegen a férfi. Valamiért olyan érzése volt, az eddigi beszélgetéseik alapján, hogy a lány mindenhol szeretne lenni, csak a testvére közelében nem.
- Továbbá, örüljön, hogy csak egy hétről van szó. Eddig. Minél tovább hisztizik, annál több időt kell külön töltenie a lovaitól - tette még hozzá hidegen. Várta a lány reakcióját.
Vissza az elejére Go down
Madison C. Lefebvre
11. évfolyam
Madison C. Lefebvre


Hozzászólások száma : 91
Beiratkozás dátuma : 2019. Aug. 07.
Kor : 22
Tartózkodási hely : Acadia School

Régi vízimalom Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi vízimalom   Régi vízimalom I_icon_minitimeCsüt. Nov. 28, 2019 8:37 pm

Utálom őt, elegem van abból, hogy létezik, hogy emgint mindent tönkretesz, mintha csak joga lenne beleszólnia az életembe, a gondolataimba. Szívem szerint megint felképelném, nagyon megérdemelné azt az úr. De nem szabad, mert még jobban bedühödik, és ki tudja mit tesz, még a végén képes, fogja magát és megver. Azt meg ugye nem akarom, nem vagyok én mazochista csaj, hogy élvezzem a verést
- Jelenleg értékelhetetlen, pimasz és neveletlen – ismétlem el gúnyosan – maga meg egy ptsd-s, volt katona aki azt hiszi, hogy mindent jobban tud nálam – vágom rá rögtön. Ne nézzen engem hülyének, igenis tudok felelősségteljes lenni a kurva életbe is! Csak épp most felelősségteljesen megverném a fickót, érezze csak a törődést. Rühellem, megforgatnám egy tál mézbe és megetetném a csótányokal.
Oké, akkor most legyünk bátrak. Egy hét.
Megölelem még egyszer Sauvaget és a fülébe suttogok, minden jól lesz, szeretem őt. Nm lesz semmi baja, megígérem neki, ahogy azt is, hogy amint letelik az egy hét, rengeteg répával és almával fogok a bocsánatáért könyörögni. Mentségemre, nem akarom itt hagyni szegénykét, szeretem őt. Utána a csikóktól is elbúcsúzom, aztán Mr. Hamilton kezébe nyomom a kantárt.
- Kérem, vegye figyelembe, hogy még csak szokták a csikók a karámot – aztán elsötétülő tekintettel nézek Morrisonra. Most kikötözném és addig verném egy lovaglópálcával, míg lélegzik.
- Maga meg. remélem, őszintén remélem, hogy elbukik a küszöbben és elfertőződik a sebe – aztán nekiállok franciául jelnyelven jelelni, hogy bassza meg őt az atyaúristen is, hogy szakadjon rá a ház, hogy egyen romlott csigát szülinapján, hogy soha többet ne kelljen fel az ébresztő óráját. Utána fogom magamat és elfutok, be a kollégiumba, be a szobámba, hogy zokogva boruljak a párnámra. Már most hiányoznak ők.

//köszöntem a játékot :3
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Régi vízimalom Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi vízimalom   Régi vízimalom I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Régi vízimalom
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Acadia School :: Birtok-
Ugrás: