KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multi átlépö
Név:

Jelszó:



Csevegö
Legutóbbi témák
» Calypso Fitzgerald
Christopher E. Armstrong I_icon_minitimeCsüt. Júl. 16, 2020 2:34 pm by » Konyha
Christopher E. Armstrong I_icon_minitimePént. Dec. 06, 2019 3:34 pm by » Könyvtár
Christopher E. Armstrong I_icon_minitimeHétf. Dec. 02, 2019 10:42 pm by » Shaimeonteirth Naxhar
Christopher E. Armstrong I_icon_minitimeVas. Dec. 01, 2019 11:09 pm by » Steve Riordan
Christopher E. Armstrong I_icon_minitimeVas. Dec. 01, 2019 7:24 pm by » Informatika Terem
Christopher E. Armstrong I_icon_minitimeVas. Dec. 01, 2019 6:37 pm by » Edward Forester
Christopher E. Armstrong I_icon_minitimeVas. Dec. 01, 2019 12:15 am by » Sziklakert
Christopher E. Armstrong I_icon_minitimeCsüt. Nov. 28, 2019 9:34 pm by » Régi vízimalom
Christopher E. Armstrong I_icon_minitimeCsüt. Nov. 28, 2019 8:37 pm by 
Statisztika


Diák
5 fő
15 fő
Tanár
3 fő
1 fő
Tanársegéd
1 fő
0 fő
Városlakó
0 fő
0 fő
Összesen
9 fő
16 fő



9. évfolyam
1 fő
1 fő
10. évfolyam
1 fő
2 fő
11. évfolyam
1 fő
6 fő
12. évfolyam
2 fő
6 fő
Összesen
5 fő
15 fő



Christopher E. Armstrong Icon_minigender_male
Christopher E. Armstrong Icon_minigender_female
A - osztály
1 fő
9 fő
B - osztály
1 fő 1 fő
C - osztály 0 fő 0 fő
D - osztály 3 fő 5 fő
E - osztály 0 fő 0 fő
Összesen 5 fő
15 fő



 

 Christopher E. Armstrong

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Christopher E. Armstrong
11. évfolyam
Christopher E. Armstrong


Hozzászólások száma : 6
Beiratkozás dátuma : 2019. Aug. 21.
Kor : 23
Tartózkodási hely : Acadia School

Christopher E. Armstrong Empty
TémanyitásTárgy: Christopher E. Armstrong   Christopher E. Armstrong I_icon_minitimeSzer. Aug. 21, 2019 6:01 pm

Christopher E. Armstrong Kari2x10
NÉV: Christopher Edward Armstrong
SZÜL. HELY: Anglia,Oxford
SZÜL. IDŐ: 2001. Január 1.
KOR: 18 év
NEM: Férfi
STÁTUSZ: Diák
ÉVFOLYAM: 11. évfolyam
Acadia School Card





Első benyomás, kisugárzás:

Első ránézésre egy arrogáns, beképzelt és szexista figura ugrik be. Ja, várj, ez nem is az első benyomás. Ez az igazság egy része. Mivel mióta az eszét tudja apja zseninek nevelte, hogy egy szép napon jobb lehessen, mint egy könyvszereplő, vagy mint saját maga. Ezért is történt, hogy többre értékeli a lovak és a csend társaságát, mint az emberekét. Mivel kiskora óta veszélyes körökben forog megtanult egyet, s mást. Hallgatózni, hogy senki ne vegye észre, járni hangtalanul és persze kiváló emberismerő. Ezekből kifolyólag pedig ismert az alvilági körökben. Nem fél semmitől és senkitől. És bátran áll szembe a halállal is, hiszen az ember múlandó. Minden egyes pillanatát feljegyzi, baj esetére természetesen. És a lényeg, igazi szoknyabolond. Nem, nem szerelmes szimplán egy egészséges férfi, aki igényli a női nem eme kiváltságát. Na, nem a röptében a legyet is fajta, mert azért kikéri magának, csak azokra a legyekre száll rá, aki megfelelnek az ízlésének.
Kezdetnek ennyi, a többire gyere rá magadtól.  

Megjelenés:

Iskolában egyen ruhát hord. Lovagláshoz lovagló felszerelést, mindig fekete nadrággal. Iskolán kívül és szabadidőben? Mindent, ami éppen a szekrényében lapul. Elegáns, kényelmes, sporthoz, víváshoz, beépüléshez. Tudjátok, hogy megy ez. De legtöbbször kék farmert hord, kényelmes testhez álló pólóban, amiben jól látszanak kidolgozott izmai és imádott bőrkabátját. Valljuk be, mindegy miben jelenik meg mindig lesz egy olyan kisugárzása, amivel kitűnik a tömegből. Magabiztosan jár, egyenes háttal. Kékes-zöldes szeme van, aminek színerősségét a hangulata nagyban befolyásolja, értsd, hogy ha fáradtabb a zöld dominál, ha erősen koncentrál, akkor fagyos kékségek merednek rád, ha megzavarod. A hajával nem törődik. Se nem hosszú, se nem rövid, barna az a lényeg és mindig jól áll neki, hiába kócos vagy éppen fésűt látott.És persze van egy vastag bőrkarkötője, ami mindig rajta van. És a leglényegesebb, hogy a háta tele van varrva, a felkarja is kivan varrva és valahol a testén találsz egy lótusz tetoválást is.

Előtörténet:

Egy kellemes, hatalmas szobában ültünk, meghitt hangulatban. Ja, meghitt lett volna, ha éppen nem szembesítésen ülnénk, Én, apám és a hét gyanúsított. Na, innentől azért érdekes már a sztory, nem? Jó annyira nem, mert beléptünk után nem telt bele 5 perc és már tudtuk mi történt és ki volt. Na de kezdjük az elején. A legelején.
2001-ben születtem, jelenlegi állás alapján 18. életévemet töltöm be. a 11. évfolyamot kezdem ez év szeptemberében az Acadia Elit Lovas iskolában.  Igen egy év kiesett a sok utazás miatt. Az elmúlt éveimet magántanár hadakkal töltöttem a világ rengeteg pontjában. Ja, hogy miért volt ennyi tanárom? Apám magándetektív, a modern kor Sherlock-ja. Vagyis így emlegetik. Igazándiból mindenki, aki ismeri, de hagyjuk is őt, elvégre ez az Én sztorim. Amint meg tanultam járni apám bevezetett mindenbe, amit szerinte egy jó magándetektív tudnia kell. Imádta Conen Doyle történeteit és az általa megalkotott Sherlockot, így természetes a vívás, hegedű művészet a kisujjamban van. Meg persze a logika, az észérves gondolkodás és a magány, ami egy zseninek kijár. Na de ne szaladjunk ennyire előre.
Minden történetnek van valami alapja és tragédiája –akinek nincs, az szerencsés vagy nem tud róla- ez nálunk sem maradt el. 2002-ben egy tragikus balesetben –legalábbis a rendőrség ezt állította- elhunyt Lilliana Rosalie Armstrong. A baleset körülményeit elhallgatták. Az újságcikk szépen megemlékezett az anyámról, aki lovas oktató volt. Felhozták az érdemeit, mennyire sajnálják és persze bele kerültünk mi is, a két férfi, akiket hátrahagyott.  Az igazság az, hogy ez szemen szedett hazugság. Az anyámat meggyilkolták. A férfi, aki elkövette azt hitte túljárhat apám eszén, de tévedett. ÉS azzal, hogy megölte élete szerelmét kivívta maga ellen a sorsot. 3 nap alatt megoldotta az ügyet és rájött ki volt a gyilkos. A férfit azonnal halálra ítélték és újabb cikk került az újságba, hangzatos címmel: „A modern kor Sherlockja”.
Innen indult pályafutásom. Igen, jól olvasod az enyém. Apám kénytelen volt minden hova magával vinni, engem is meg a dajkát is. Bejártuk az egész világot, ennek köszönhetően kifejezetten jó a nyelvérzékem – hozzá tenném nem csak beszédben. Mesterien lovagolok, de a díjugratás nem vonz. Persze nekem is voltak kisebb ügyeim, amiket megoldhattam és a nagyobbakban persze kettőnk koponyájának közös működésével oldjuk meg.
Mindegy hol voltunk negyed évenként záróvizsgát kellett tennem egy helyi iskolában. Mindig kiválóra vizsgáztam. Apám ennél kevesebbel nem is éri be. És mivel negyedévente megcsináltam a vizsgáimat így nem is maradtam le a többiektől. Maximum annyiban, hogy kevésbé vagyok szocializált. Mint már mondtam, nehéz egy zseninek. Azonban az egyik ügyünk kapcsán, ami sajnos elhúzódott elcsúsztunk a vizsgával, így kimaradt egy év, amit bár hasznosat töltöttem –lovaglás, nyomozás, vívás- még is egy év hátrányba hozott a kortársaimhoz képest.
2018. Októberében apám kapott egy érdekes levelet. A levélben egy pontos Norvégi kisvárosnak a címe volt megadva, és egy gyilkosság pontos leírása. Mivel érdekesnek tűnt így elvállaltuk és Norvégiába utaztunk. Megkerestük a címet, ahol a gyászoló család várt minket. Innentől azért izgalmas azt ügy. Azon az éjszakán 7en voltak a házban és az áldozat. Mivel a leírás a pontos mása volt a gyilkosságnak, így azzal nem zavartattuk magunkat, inkább megnéztük a helyszínt, kikérdeztük a gyanúsítottakat. Lassan összeállt a kép. És már azt is tudtuk ki volt a tettes. 3 nap alatt megoldottuk az ügyet és az étkezőben, rendőrökkel együtt működve elfogtuk a tettest.
2019-ben apám levelet kapott egy kívülállótól, amiben leírt egy iskolai címet, ahol gyilkosság vagy öngyilkosság történt. Ugyan odautaztunk, szét is nézhettünk, de nyomozni már nem nyomozhattunk, mivel az iskola és a helyi rendőrség úgy döntött ez önkezűség valami ostoba levél miatt. Hallottatok már ekkora ostobaságról? Egy ostoba levél, ami miatt azt hiszik valaki önkezű. Nem hagytuk annyiban, így apám kitalálta a kamu szorit, ami arra vonatkozott, hogy mennyire sajnálja a kevés szociális életem, és hogy nincsenek szoros baráti kötelékeim, meg a többi érzelgős maszlagot. Így felvételiztem a fent említett iskolába –ami a sztorti elején is szerepel, egyébként-, hogy nyomozhassak. Mert valami bűzlik, és addig élek, kiderítem.







Név:
Gina
Kor:
8 év
Nem:
Kanca
Fajta:
Fekete Lipicai
Sportág:
Hobbi és terep lovaglás
Kinézet:
Éjfekete szőrű, 170 cm magas jó kiállású kanca. Nincs rajta egyetlen fehér folt sem. Sörénye mindig kifésült.  
Viselkedés:
Mindenkivel kedves, sőt túl kedves is, de lovagolni senkit sem enged, csak Chris-t.  
Különleges ismertető jegye:
Egy lótusz billog a nyakán.

Christopher E. Armstrong Pac2010

Vissza az elejére Go down
Igazgató
Admin
Igazgató


Hozzászólások száma : 171
Beiratkozás dátuma : 2019. Jun. 15.

Christopher E. Armstrong Empty
TémanyitásTárgy: Re: Christopher E. Armstrong   Christopher E. Armstrong I_icon_minitimeCsüt. Aug. 22, 2019 8:30 pm

Kedves Mr. Armstrong!

Köszöntjük az iskolánkban! Örülünk, hogy intézményünket választotta.
Örömmel értesítjük, hogy a bírálat SIKERES volt. Az adatlap, a kifejtős részek, valamint a ló adatai is megfelelőek, kellően kifejtettek.

Jó játékot kívánunk!
-- Vezetőség
Vissza az elejére Go down
https://acadiaschool.hungarianforum.com
 
Christopher E. Armstrong
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: This is my past and future :: Tanulmányi osztály :: Eladó karakterek-
Ugrás: