KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multi átlépö
Név:

Jelszó:



Csevegö
Legutóbbi témák
» Calypso Fitzgerald
Loreleigh Rutherford I_icon_minitimeCsüt. Júl. 16, 2020 2:34 pm by » Konyha
Loreleigh Rutherford I_icon_minitimePént. Dec. 06, 2019 3:34 pm by » Könyvtár
Loreleigh Rutherford I_icon_minitimeHétf. Dec. 02, 2019 10:42 pm by » Shaimeonteirth Naxhar
Loreleigh Rutherford I_icon_minitimeVas. Dec. 01, 2019 11:09 pm by » Steve Riordan
Loreleigh Rutherford I_icon_minitimeVas. Dec. 01, 2019 7:24 pm by » Informatika Terem
Loreleigh Rutherford I_icon_minitimeVas. Dec. 01, 2019 6:37 pm by » Edward Forester
Loreleigh Rutherford I_icon_minitimeVas. Dec. 01, 2019 12:15 am by » Sziklakert
Loreleigh Rutherford I_icon_minitimeCsüt. Nov. 28, 2019 9:34 pm by » Régi vízimalom
Loreleigh Rutherford I_icon_minitimeCsüt. Nov. 28, 2019 8:37 pm by 
Statisztika


Diák
5 fő
15 fő
Tanár
3 fő
1 fő
Tanársegéd
1 fő
0 fő
Városlakó
0 fő
0 fő
Összesen
9 fő
16 fő



9. évfolyam
1 fő
1 fő
10. évfolyam
1 fő
2 fő
11. évfolyam
1 fő
6 fő
12. évfolyam
2 fő
6 fő
Összesen
5 fő
15 fő



Loreleigh Rutherford Icon_minigender_male
Loreleigh Rutherford Icon_minigender_female
A - osztály
1 fő
9 fő
B - osztály
1 fő 1 fő
C - osztály 0 fő 0 fő
D - osztály 3 fő 5 fő
E - osztály 0 fő 0 fő
Összesen 5 fő
15 fő



 

 Loreleigh Rutherford

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Loreleigh Rutherford
12. évfolyam
Loreleigh Rutherford


Hozzászólások száma : 22
Beiratkozás dátuma : 2019. Aug. 11.
Kor : 24
Tartózkodási hely : Acadia School

Loreleigh Rutherford Empty
TémanyitásTárgy: Loreleigh Rutherford   Loreleigh Rutherford I_icon_minitimeCsüt. Aug. 15, 2019 1:05 pm

Loreleigh Rutherford Lori1510
NÉV: Loreleigh Rutherford
SZÜL. HELY: London, Anglia
SZÜL. IDŐ: 2000. február 28.
KOR: 19
NEM:
STÁTUSZ: Diák
ÉVFOLYAM: 12. évfolyam
Acadia School Card





Első benyomás, kisugárzás:

Őszintén sosem gondolkoztam azon, hogy milyen vagyok. Vagyok, aki vagyok. Mindenkivel úgy viselkedem, ahogy hozzám szólnak. Ha kedves, akkor én is az vagyok, ha bunkó... nos, azt nem teszi az ablakba, amit utána kap.
Nem igazán lehet azt mondani, hogy nagy a felelősség tudatom. Inkább jellemzőbb rám, hogy önfejű vagyok. Nagyon. Megyek a fejem után, aztán lesz, ami lesz.

Megjelenés:

Nem mondhatnám, hogy nagyon magas vagyok, inkább a középmezőnyt erősítem, olyan 167 centi körül járok, ellenben eléggé sovány vagyok, mindössze 55 kg, ami nem is rossz, elvégre lovagolok. A lovas, meg ha könnyebb, akkor az jobb a lónak. Ennek ellenére szép vagyok. Finom, lágy vonású az arcom, pisze az orrom és heterokrómiám van. A jobb szemem kék, a bal zöld. Szénfekete hajam, a derekamig ér. És van egy hosszú heg a hátamon.

Előtörténet:

2000. február 28.-án jöttem a világra, éjfél előtt pontosan tíz perccel. A húgom utánam következett. Bár nem mondom, hogy nem volt egy kis harc, de én nyertem. Teljesen egyformák voltunk. Egészen addig, míg ki nem nyitottam a szemeimet. Ekkor szembesült mindenki, hogy valami bibi van, mert a bal szemem zöld. Igen, zöld. Éljen a heterokrómia... Hát én nem örültem neki. Hiába én voltam az idősebb, de jóval kevesebb felelősség érzet szorult belém, mint a húgomba, akivel egyébként sülve-főve együtt voltunk. Rendszerint belevittem minden rosszba, holott egyébként fordítva kellett volna lennie. Rácáfoltunk.
Amint tudtam járni, úgy ültem lóra is. A családunk lovakat tenyésztett. Elég hamar megmutatkozott, hogy tehetséges vagyok, bár eleinte csak pónira engedtek felülni. Pedig én váltig állítottam, hogy nem félek a nagy lovaktól sem. A military sose volt az én világom, a galopp versenyek már annál inkább. Imádom a sebességet, a vágtát... és mivel angol vagyok, így értelemszerű hogy egy angol telivéren lovagolok. Arról nem beszélve, hogy a családom angol telivéreket tenyészt.
Csupán 8 éves voltam, mikor megnyertem az első galopp versenyemet. Utána sorra nyertem őket, egészen tizenhárom éves koromig, mikor egy évre kiestem, mert balesetet szenvedtem. Kiszorítottak a pályáról, a korlátnak szorultunk a lóval, ő elesett, én meg majdnem felnyársaltam magam a korláton. A ló a sérüléseibe halt bele. Sokáig feküdtem a kórházba, utána otthon feküdtem sokat. Amint tudtam járni, már az istálló környékén bóklásztam.
Így került Gesztenye hozzám. Egy csoda szép gesztenyepej kanca. Születése óta figyeltem minden lépését, és belül tudtam, hogy ő az igazi. Vele tértem vissza a versenybe, addig nem is versenyeztem, míg Gesztenye nem érte el a megfelelő kort. Helyette másik lovon, a díjugratással próbálkoztam. Azt lett a másik kedvenc sportom, szerencsére Gesztenye abban is remekel.
A problémák tizenhét éves korunkban kezdődtek. Nos, mit szépítsek. Rajta kaptak minket. A húgommal, az ágyban, felnőtt dolgokat művelve... Ami minket nem zavart, a környezetünket már annál inkább.
Utána igyekeztek külön tartani minket, ami sajnos több-kevesebb sikerrel, de sikerült is. Mindennek a teteje azonban az volt, mikor a szüleink közölték, hogy Amerikába megyek. Remek a lovasoktatás, és ami a legjobb: jó messze van Angliától, és Amytől. Hiába cirkuszoltam, hisztiztem, mennem kellett.






Név:
Gesztenye
Kor:
4 éves
Nem:
Kanca
Fajta:
Angol telivér
Sportág:
Galopp-verseny
Kinézet:
Marmagassága bottal mérve egészen pontosan 163 centi. Se nem magas, se nem nagy, bár fajtán belül méreteit tekintve eléggé nagy a változatosság. Gesztenye, mint a legtöbb angol telivér atletikus alkatú. Nyaka hosszú, egyenes, a mar hosszú, izmos, kiemelkedő. Háta középhosszú, az ágyék feszes. Fara hosszú, jól izmolt. Mellkasa inkább mély, mint dongás. Lapockája jól izmolt, dőlt. Végtagjai szikárak, igen jól inaltak. Nem is csoda, hiszen a világ egyik leggyorsabb lova, ha vágtáról van szó.
Szőre fényes, sörénye és a farka, valamint a lábvégek feketék. A fedőszőre vöröses-barnás.
Viselkedés:
Gesztenye ragaszkodik Loreleigh-hoz. Bakol, harap, rúg, mindent, amit el lehet képzelni, ha valaki más közelít hozzá. Ennek ellenére kiváló versenyló, amennyiben Loreleigh ül a nyeregben. Bár Gesztenye, még a húgát, Amy-t is elviseli, de mást már nem. Gazdáját bármi áron megvédi, mindentől is. Kezesbárány, ha Lor a közelében van, neki mindent megtesz, ugrat, vágtázik.
Különleges ismertető jegye:
Világhírú Rutherford-ló. Nem ajánlatos ellopni, borzatsztó a természete.

Loreleigh Rutherford Pac610

Vissza az elejére Go down
Igazgató
Admin
Igazgató


Hozzászólások száma : 171
Beiratkozás dátuma : 2019. Jun. 15.

Loreleigh Rutherford Empty
TémanyitásTárgy: Re: Loreleigh Rutherford   Loreleigh Rutherford I_icon_minitimeSzer. Szept. 11, 2019 7:54 pm

Kedves Miss Rutherford!

Köszöntjük az iskolánkban! Örülünk, hogy intézményünket választotta.
Örömmel értesítjük, hogy a bírálat SIKERES volt. Az adatlap, a kifejtős részek, valamint a ló adatai is megfelelőek, kellően kifejtettek.

Jó játékot kívánunk!
-- Vezetőség
Vissza az elejére Go down
https://acadiaschool.hungarianforum.com
 
Loreleigh Rutherford
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Amelia Rutherford

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: This is my past and future :: Tanulmányi osztály :: Elfogadott karakterek-
Ugrás: