KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multi átlépö
Név:

Jelszó:



Csevegö
Legutóbbi témák
» Calypso Fitzgerald
Samantha Leroy I_icon_minitimeCsüt. Júl. 16, 2020 2:34 pm by » Konyha
Samantha Leroy I_icon_minitimePént. Dec. 06, 2019 3:34 pm by » Könyvtár
Samantha Leroy I_icon_minitimeHétf. Dec. 02, 2019 10:42 pm by » Shaimeonteirth Naxhar
Samantha Leroy I_icon_minitimeVas. Dec. 01, 2019 11:09 pm by » Steve Riordan
Samantha Leroy I_icon_minitimeVas. Dec. 01, 2019 7:24 pm by » Informatika Terem
Samantha Leroy I_icon_minitimeVas. Dec. 01, 2019 6:37 pm by » Edward Forester
Samantha Leroy I_icon_minitimeVas. Dec. 01, 2019 12:15 am by » Sziklakert
Samantha Leroy I_icon_minitimeCsüt. Nov. 28, 2019 9:34 pm by » Régi vízimalom
Samantha Leroy I_icon_minitimeCsüt. Nov. 28, 2019 8:37 pm by 
Statisztika


Diák
5 fő
15 fő
Tanár
3 fő
1 fő
Tanársegéd
1 fő
0 fő
Városlakó
0 fő
0 fő
Összesen
9 fő
16 fő



9. évfolyam
1 fő
1 fő
10. évfolyam
1 fő
2 fő
11. évfolyam
1 fő
6 fő
12. évfolyam
2 fő
6 fő
Összesen
5 fő
15 fő



Samantha Leroy Icon_minigender_male
Samantha Leroy Icon_minigender_female
A - osztály
1 fő
9 fő
B - osztály
1 fő 1 fő
C - osztály 0 fő 0 fő
D - osztály 3 fő 5 fő
E - osztály 0 fő 0 fő
Összesen 5 fő
15 fő



 

 Samantha Leroy

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Samantha Leroy
11. évfolyam
Samantha Leroy


Hozzászólások száma : 116
Beiratkozás dátuma : 2019. Aug. 07.
Kor : 22
Tartózkodási hely : Acadia School

Samantha Leroy Empty
TémanyitásTárgy: Samantha Leroy   Samantha Leroy I_icon_minitimeSzer. Aug. 07, 2019 6:38 pm

Samantha Leroy Sammy110
NÉV: Samantha Leroy
SZÜL. HELY: Bozeman, USA
SZÜL. IDŐ: 2002. 05. 08.
KOR: 17
NEM:
STÁTUSZ: Diák
ÉVFOLYAM: 11. évfolyam
Acadia School Card





Első benyomás, kisugárzás:

Utálom az embereket. Igen, mindet, még téged is. Oké, van egy kis belső kör, akit elviselek magam körül, ha nem mondod el senkinek, akkor megsúgom: szeretem is őket. Óh, hogy kik ők? Természetesen a családom és barátaim. Utóbbiakból nincs olyan sok, de ők igaz barátok.
Állítólag árad belőlem kifele egy olyan aura, amit a barátaim csak "gyilkos-aurának" neveznek, így az emberek messze elkerülnek. Ne jön oda az idős nénike a helyi közértbe és a buszon se ülnek mellém. Igen, nekem ez így megfelel. Sőt, tökéletes.
Szeretem hirdetni, hogy 'Légy önmagad! Ne engedd, hogy elnyomjon a társadalom'. Oh, és még valami: igen szabatosan fogalmazok. Választékosan káromkodok. Nem kertelek, ami a szívemen, az a számon. Ennyi.

Megjelenés:

Tornacsukás lány vagyok. Értem ezalatt, hogy minden ruhához hordható a tornacsuka, legyen az farmer, vagy egy báli ruha, ha elég hosszú, úgy is eltakarja.
Persze, kicsit bosszantó, ez az egyenruhafétis a suli részéről, na de... *szájhúzás* Ez van. Lovagláshoz, feltéve, ha sikerül felülnöm a lóra, akkor úgy is farmer és póló, na meg a tornacsuka az elmaradhatatlan kombó.

Előtörténet:

Oké, most nagyon röhögni fogsz. Hogy is kerültem én ide? Igen, ez egy nagyon jó kérdés. Igen, azt is jól tudod, hogy a Leroy család nem gazdag. Nos, elárulom: behackeltem magam. Nem viccelek, nem vettem be semmi drogot, és tökéletesen is józan vagyok. (A hangok is megmondták.)
Tehát, nagyjából öt éves korom óta tanulom a 'szakmát'. Így tizenhét évesen tudok egysmást. Azt nem mondom, hogy én vagyok a legügyesebb, biztosan vannak nálam jobbak is a szakmában. De figyi: bejutottam. Bent vagyok! Nem szoktam rosszra használni, kivéve mikor épp kicsit sikkasztok. Hé, én fizetettem a nővérem egyetemét is! Most ez annyira rossz lenne? Na ugye, hogy nem. Tény, a szüleim azt hiszik titokban prosti vagyok, vagy a vesémet adtam el a fekete piacon. Őszintén egyik se, és a szomszédban lakó hülye libát se tettem még fel a darkwebre, hogy eladó, és elsőosztályú... khm... még tanítani se kell. Maradjunk annyiban, hogy több... khm... fogott, mint kilincset.
Átlagos gyerek korom volt. Van egy nővérem, ezt ugye fentebb említettem. Nincs benne semmi különleges. Családjogi ügyvéd lesz, ha egyszer eljut az államvizsgáig. Se anyu, se apu nem nagy szám. Nem tudom kire ütöttem a családban. Néha úgy érzem, hogy nem is tartozom közéjük. Pedig de: nem vagyok örökbe fogadott gyerek. Igen, ennek is utána néztem, mikor előjött, ez a fura 'nem tartozom közéjük' érzés. Szóval ne vagyok zabi gyerek. Anyu mindig azzal nyugtat, hogy biztos valamelyik öreganyámra ütöttem. Egyiket sem ismerem. Már azelőtt meghaltak, hogy megszülettem volna. Tudom, szar ügy.
Tudom-tudom az érdekel, hogy még is hogyan pottyantam ide, ha lehet úgy fogalmazni a nagy büdös semmiből.
Őszintén? Csak barangoltam a neten és szembe jött egy cikk, amiben a sulit említették, meg a nívós évközi versenyeiket. És mivel egyébként is untam a sima sulit, így bepróbálkoztam. Rémesen rossz a biztonsági rendszer... Szóval így kerültem ide. Végül is, ha a lovasoktatást jól nyomják, akkor a sima tárgyakkal se lehetnek olyan rosszak. Arról nem beszélve, hogy itt tuti nincs pompom csapat.
Igen, Árnyék. A paci. No... a lovakkal különös a kapcsolatom. Leginkább azért, mert kicsit tartok tőlük. Igen, tudom, akkor nem egy fríz lovat kellett volna vennem, de na... Szép, csodás és fenséges. Minél többet figyelem a karám széléről annál büszkébb vagyok, hogy ő az enyém. Ráülni még nem ültem. Majd a suliban megtanítanak lovagolni, nem? Mintha úgy rémlene, hogy igen. Ha nem, akkor majd megkérek valakit.
Igazából annyiban összefoglalható az itt létem oka, hogy csak egy vicc volt. Kíváncsi voltam, hogy sikerül-e. Otthon simán elfogadták, hogy egy tök drága magánsuli teljes ösztöndíjat adott. Liz, mondjuk kicsit furcsállta, de nem tette szóvá... Ehh... egyem meg a kicsi jogász szimatát. Tudja, hogy vaj van a fülem mögött, de a testvéri lojalitás. Na kérem, szóval nem köpünk bele egymás levesébe.






Név:
Shadow
Kor:
5 év
Nem:
Csődör
Fajta:
Fríz ló
Sportág:
Dijlovaglás
Kinézet:
Nagy és fekete. Egy darab fehér szőrszála sincsen.
Viselkedés:
Cuki, aranyos, mint én.
Különleges ismertető jegye:
Nagy és fekete.

Samantha Leroy Pac210



A hozzászólást Samantha Leroy összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Nov. 04, 2019 4:41 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Igazgató
Admin
Igazgató


Hozzászólások száma : 171
Beiratkozás dátuma : 2019. Jun. 15.

Samantha Leroy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Samantha Leroy   Samantha Leroy I_icon_minitimeSzomb. Aug. 10, 2019 7:30 pm


Kedves Sammy!
Könnyed kis esti olvasmányt kaptam, élveztem minden egyes sorát. Nem is szaporítom tovább a szót, sipirc az iskolába, élvezd ki a helyzeted.


ELFOGADVA
Vissza az elejére Go down
https://acadiaschool.hungarianforum.com
 
Samantha Leroy
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: This is my past and future :: Tanulmányi osztály :: Elfogadott karakterek-
Ugrás: