KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multi átlépö
Név:

Jelszó:



Csevegö
Legutóbbi témák
» Calypso Fitzgerald
Charlie J. Mcfaenneckly I_icon_minitimeCsüt. Júl. 16, 2020 2:34 pm by » Konyha
Charlie J. Mcfaenneckly I_icon_minitimePént. Dec. 06, 2019 3:34 pm by » Könyvtár
Charlie J. Mcfaenneckly I_icon_minitimeHétf. Dec. 02, 2019 10:42 pm by » Shaimeonteirth Naxhar
Charlie J. Mcfaenneckly I_icon_minitimeVas. Dec. 01, 2019 11:09 pm by » Steve Riordan
Charlie J. Mcfaenneckly I_icon_minitimeVas. Dec. 01, 2019 7:24 pm by » Informatika Terem
Charlie J. Mcfaenneckly I_icon_minitimeVas. Dec. 01, 2019 6:37 pm by » Edward Forester
Charlie J. Mcfaenneckly I_icon_minitimeVas. Dec. 01, 2019 12:15 am by » Sziklakert
Charlie J. Mcfaenneckly I_icon_minitimeCsüt. Nov. 28, 2019 9:34 pm by » Régi vízimalom
Charlie J. Mcfaenneckly I_icon_minitimeCsüt. Nov. 28, 2019 8:37 pm by 
Statisztika


Diák
5 fő
15 fő
Tanár
3 fő
1 fő
Tanársegéd
1 fő
0 fő
Városlakó
0 fő
0 fő
Összesen
9 fő
16 fő



9. évfolyam
1 fő
1 fő
10. évfolyam
1 fő
2 fő
11. évfolyam
1 fő
6 fő
12. évfolyam
2 fő
6 fő
Összesen
5 fő
15 fő



Charlie J. Mcfaenneckly Icon_minigender_male
Charlie J. Mcfaenneckly Icon_minigender_female
A - osztály
1 fő
9 fő
B - osztály
1 fő 1 fő
C - osztály 0 fő 0 fő
D - osztály 3 fő 5 fő
E - osztály 0 fő 0 fő
Összesen 5 fő
15 fő



 

 Charlie J. Mcfaenneckly

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Charlie J. Mcfaenneckly
9. évfolyam
Charlie J. Mcfaenneckly


Hozzászólások száma : 7
Beiratkozás dátuma : 2019. Nov. 03.

Charlie J. Mcfaenneckly Empty
TémanyitásTárgy: Charlie J. Mcfaenneckly   Charlie J. Mcfaenneckly I_icon_minitimeCsüt. Nov. 07, 2019 9:25 pm

Charlie J. Mcfaenneckly 16825
NÉV: Charlie
SZÜL. HELY: Austin, Texas
SZÜL. IDŐ: 2004. 12. 31.
KOR: 14
NEM:fiú
STÁTUSZ: diák
ÉVFOLYAM: 9
Acadia School Card





Első benyomás, kisugárzás:

Az első gondolatod rólam, mikor meglátsz, hogy ez most lány vagy fiú? Megsúgom, aki tudja az nem mondja el, nagyon jókat lehet azon röhögni, ahogy az emberek próbálnak rájönni a nememre. De tényleg, tök vicces dolog. Amúgy mi van? Szeretem az én kicsi pónimat meg  a lego ninjago-t, eme két sorozatot napi szinten követek, egyszerűen imádom azokat. Kíváncsi vagyok és nagyon, de nagyon nem bírom a hideget. Szeretek játszani és nevetni, rohangálni és táncolni, kedvencem a balett, lassan 10 éve balettozom. Kitartó vagyok, és egészen jól viselem a fájdalmat is, hahó, mégiscsak tudok spárgázni. Édesszájú vagyok és szeretek sokat és jót enni.  Na gyere, had öleljelek meg, és mi az? Ennyire fura, hogy van rajtam egy unikornisos, egybe pizsama?  

Megjelenés:

Tíz év balett meghozta az eredményét, izmaim feszesek, hajlékonyságomat nyugodtan kamatoztathatom bárhol. Arcomon még a mai napig megmaradt az a kis óvodás báj, melyből általában a korombeliek már réges-régen kinőnek. Hajam hosszú, sokszor szoros kontyban van. Az évek és a rutin, meghozta az eredményét, befonni is tudom, pedig az elején rengeteget vacakoltam vele. Másfél métert tizedannyival hagyom el, versenysúlyom vasággyal 49 kg, igen, ez pont 7^2. De nem vagyok elégedett vele, nem elég jó, sose lehetek elég jó. Enyhén napbarnított a bőröm, hála annak, hogy Texas állambeli vagyok. Szemeim élénk fű zöldek, barna pettyekkel. Igazi kis ritkaságok, tisztában vagyok vele, hogy hogyan tudom akár sminkkel is kiemelni. Tudom, tudom, az én korom még nem kéne ahhoz nyúlni, de nagyon jól tud jönni. Próbáltad már? Csak ajánlani tudom.

Előtörténet:

Iskolai fogalmazás
Címe : eddigi életem
Szóval, üdv mindenkinek, Charlie vagyok! Nagyon örülök, hogy megismerhettelek benneteket, alig várom, hogy mind együtt játszunk és lovagoljunk és nevessünk és együnk rózsaszín, málna ízesítésű vattacukrot. Imádom az édességeket, megfelelő mennyiségért cserébe még gyilkosságot is bevállalok.
 Szóval, komolyra fordítva a szót. Apám skót, anyám indiai, én meg texasi, igazi kis multikulturális családból származom, van két bátyám, egy nővérem, egy unokahúgom és egy húgom, szüleim élnek, apám lovász, anyám fordító irodában dolgozik. Amikor három lettem, már nem tudtak mit kezdeni azzal, hogy mennyire energikus vagyok és pörgős, ezért beírattak balettra. Igen, engem, igen, balettra, de hé, az egy tök jó dolog! Már ha nem vesszük azt, hogy egy idő után már számolnod kell a napi kalória beviteled, meg hogy mennyit mozogsz, meg a rengeteg lemondást, ha versenyszerűen akarod csinálni. Hajszolni a tökéletességet, egészen addig, míg el nem éred, és tudod, hogy soha nem éred el, de ha azt hiszed mégis, hatalmasat buksz. Nem mintha amúgy nem buknál mindig hatalmasakat, én is estem már pofára jó párszor, nem csak képletesen. Soha nem lehetsz a legjobb, hozzá kell szokni, de meg kell próbálni annak lenni. Ezt csak az érti, ki már próbálta azt.
Pár szót ejtenék a lovamról, még mielőtt nagyon belebonyolódnék. Ugye Lindo (ami, jut eszembe, spanyolul cukit jelent) egy fehér marwari. A szülei a 200-2006 közötti időszakban kerültek ki az országból. Zugló a drága, tegyük hozzá, de én így szeretem. és nem, nem érdekel, hogy szürkének vagy mi a tökömnek nevezik a fehér lovakat, nekem fehér marad és pont, csak nézz rá. Lassan két éve az enyém, rajta tanultam meg lovagolni is, és pöppet elkényeztettem.
Nyolcadik év végén jött a kérdés, hogy profi balettosként megyek bentlakásos intézménybe, vagy nem. Hosszú mérlegelés és számolgatás után döntöttem úgy, hogy nem. Megyek inkább valami suliba, ahol még nem ismernek. Emiatt lett az Acadia. Remélem, jól fogunk szórakozni.

Jut eszembe, pár tény rólam :
B-s vagyok
Életemben eddig kétszer láttam hót
Többször tévesztik el a nevem, mint a nemem
Vegán vagyok
Egy plüss farkassal alszom  a mai napig
Bármikor megmondom egy kajáról, hogy az hány gramm fehérjét, zsírt, szénhidrátot, cukrot tartalmaz

//Charlieról elsőre nem lehet eldönteni a nemét, és ő erre még rá is játszik, így egy nagy kérdőjel ez annak, aki nincs felhomályosítva erről






Név:
Lindo
Kor:
4
Nem:
csődör
Fajta:
Marwari
Sportág:
hobbi ló
Kinézet:
Fehér, gyönyörű és sokszor látni színes kiegészítőket rajta, 162 cmes marmagasságú.
Viselkedés:
Hülye. Mindent szeret megrágni, játszani mindenkivel, szereti, ha dobják neki a labdát, amit visszahoz, enyhén szólva személyiség zavaros egy ló. Nem baj, tökéletesen kiegészíti a gazdáját. Mindenkivel is barátságos, szeret képen nyalni másokat.
Különleges ismertető jegye:
Hell yeah, nézz rá, egy marwari

Charlie J. Mcfaenneckly F0abafcb529d0f99d0506efe7447a507-marwari-horses-pretty-horses

Vissza az elejére Go down
Igazgató
Admin
Igazgató


Hozzászólások száma : 171
Beiratkozás dátuma : 2019. Jun. 15.

Charlie J. Mcfaenneckly Empty
TémanyitásTárgy: Re: Charlie J. Mcfaenneckly   Charlie J. Mcfaenneckly I_icon_minitimeCsüt. Nov. 07, 2019 10:19 pm

Kedves Miss Mcfaenneckly!

Köszöntjük az iskolánkban! Örülünk, hogy intézményünket választotta.
Örömmel értesítjük, hogy a bírálat SIKERES volt. Az adatlap, a kifejtős részek, valamint a ló adatai is megfelelőek, kellően kifejtettek.

Jó játékot kívánunk!
-- Vezetőség
Vissza az elejére Go down
https://acadiaschool.hungarianforum.com
 
Charlie J. Mcfaenneckly
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: This is my past and future :: Tanulmányi osztály :: Elfogadott karakterek-
Ugrás: