KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multi átlépö
Név:

Jelszó:



Csevegö
Legutóbbi témák
» Calypso Fitzgerald
Oliver Knight I_icon_minitimeCsüt. Júl. 16, 2020 2:34 pm by » Konyha
Oliver Knight I_icon_minitimePént. Dec. 06, 2019 3:34 pm by » Könyvtár
Oliver Knight I_icon_minitimeHétf. Dec. 02, 2019 10:42 pm by » Shaimeonteirth Naxhar
Oliver Knight I_icon_minitimeVas. Dec. 01, 2019 11:09 pm by » Steve Riordan
Oliver Knight I_icon_minitimeVas. Dec. 01, 2019 7:24 pm by » Informatika Terem
Oliver Knight I_icon_minitimeVas. Dec. 01, 2019 6:37 pm by » Edward Forester
Oliver Knight I_icon_minitimeVas. Dec. 01, 2019 12:15 am by » Sziklakert
Oliver Knight I_icon_minitimeCsüt. Nov. 28, 2019 9:34 pm by » Régi vízimalom
Oliver Knight I_icon_minitimeCsüt. Nov. 28, 2019 8:37 pm by 
Statisztika


Diák
5 fő
15 fő
Tanár
3 fő
1 fő
Tanársegéd
1 fő
0 fő
Városlakó
0 fő
0 fő
Összesen
9 fő
16 fő



9. évfolyam
1 fő
1 fő
10. évfolyam
1 fő
2 fő
11. évfolyam
1 fő
6 fő
12. évfolyam
2 fő
6 fő
Összesen
5 fő
15 fő



Oliver Knight Icon_minigender_male
Oliver Knight Icon_minigender_female
A - osztály
1 fő
9 fő
B - osztály
1 fő 1 fő
C - osztály 0 fő 0 fő
D - osztály 3 fő 5 fő
E - osztály 0 fő 0 fő
Összesen 5 fő
15 fő



 

 Oliver Knight

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Oliver Knight
10. évfolyam
Oliver Knight


Hozzászólások száma : 16
Beiratkozás dátuma : 2019. Oct. 28.

Oliver Knight Empty
TémanyitásTárgy: Oliver Knight   Oliver Knight I_icon_minitimeHétf. Okt. 28, 2019 7:32 pm

Oliver Knight Oliver10
NÉV: Oliver Knight
SZÜL. HELY: Vancouver, Kanada
SZÜL. IDŐ: 2002. december 3.
KOR: 17
NEM: Férfi
STÁTUSZ:  Diák
ÉVFOLYAM: 10. évfolyam
Acadia School Card





Első benyomás, kisugárzás:

Oliver tipikus példája annak, hogy ne a borító alapján ítéljük meg a könyvet.
Noha a megjelenés alapján egyből be lehet skatulyázni a fiút, Oliver erre szeret rácáfolni.
Elsőre bunkónak, nagyképűnek, tipikus 'ki ha én nem' jellemű fiút látunk magunk előtt. Ez az a archetípus, amit a menedzsere erőltetett rá, hiszen, így kelendőbb, jobban eladható. Veszekedések, lefitymálások, olyan szintű bunkóság, hogy Oliver is képen köpné saját magát, ha tehetné.
Azonban, milyen valójában?
Már ő se tudja.
Keresi magát, keresi a helyér a világban.
Egyet azonban tud: a végletekig hűséges és lojális a barátaihoz, kár, hogy sincs. Mindenkit elmart maga mellől a menedzsere és a média folyamatos nyomása miatt.
Viselkedése önmagával is ellentétes, hol ilyen, hol olyan. Ez nem hangulat kérdése, csupán nem tudja hogyan viselkedjen normálisan, hogy barátkozzon.

Megjelenés:

Oliver helyes gyerek. Ezt mindenki tudta róla azonnal. Már akkor, mikor megszületett. Elvégre az ezüstszínű szemeivel, már babaként levett mindenkit a lábáról.
Most 17 évesen, még inkább hódít a kinézetéve. Az a rosszfiús, imidzs, amit rákényszerítettek, megtette a hatását, hiszen az öltözködése, egy vagány, életrevaló kölyköt tár elénk.
Haja eredetileg fekete volt, ám a stílus váltás hatására ezüstszínű lett mint a szeme. Folyamatosan jár edzeni, hogy a külseje megnyerő maradjon. Kocog, és súlyzózik.
Arca enyhén szeplős. A bal fülében egy fülbevaló figyel.
Sérója a legtrendibb divat szerint van vágva, zselézi, hogy mindig jól álljon.
Rendszerint farmert hord, fehér pólóval, edzőcipővel. A póló nyakában mindig egy fekete napszemüveg lóg. Hozzátartozik.
Igyekszik az öltözködésben is megtalálni önmagát, így az iskolai egyenruha nincs ellenére. Így - szerinte, nem tűnik ki a tömegből. Annyira.

Előtörténet:

"A híres rocksztár eltűnt"

"Oliver Knight összeomlott"

"Oliver Knight szabadságot vett ki"

"Oliver Knight szerint elege van mindenből"

"Lindy Kells: A barátom csak szünetet tart"

"Oliver Knight és Lindy Kells szakítottak"

"Oliver Knight: Lindy sose volt a barátnőm!"

"Lindy Kells: Oliver megkérte a kezemet"

"Oliver Knight: Sose jártunk!"

"Oliver Knight visszavonult"



Elégedetten kapcsolom ki az ipodom. Nem sokáig lesz rá szükség, a hírekkel se kell most már törődnöm. Oliver Knight... igen, ez vagyok én, és vége van. Nem vagyok sztár, nem leszek sztár és csak vagyok, aki vagyok. De ki vagyok?
Valaki, aki keresi magát.
Valaki, aki szereti a szüleit.
Valaki, aki csak egy egyszerű életet akart.
Valaki, aki most lelép.
Valaki, aki csak valaki lesz, egy iskolában.

A bőröndjeim már útra készen álltak. Nem az én döntésem volt, de minél többet gondolok rá, annál jobb ötletnek tűnik. Távol a menedzseremtől, távol mindenkitől. Igen ez így jó lesz.
Egy pittyegés érkezett az ipodom felől.

"Lindy Kells exkluzív interjúja"

Újra kinyomtam. Nem érdekelt a lány. Sose volt köztünk semmi. Csak ő azt hitte, a menedzserem meg kapott az ötleten. Így el kellett viselnem a lány állandó nyávogását. Szinte hallom: 'Olikááám, Oliii drágááám'. Megdörzsöltem a karomat. Már a hideg is kiráz, ha a lányra gondolok.
- Nem, Oliver. Nem szabad - fedtem meg magamat. Új élet vár. Az, hogy ez az új élet Amerikában veszi kezdetét, csak kicsit bosszantott. Kanadai vagyok, mindig is volt valami kimondhatatlan összeférhetetlenség a diákok között. Anyám biztosított róla, hogy az Acadia nem ilyen. Az Acadia más. Az Acadia maga a tökély. Anya szerint. De elhittem neki. Talán, ha évekkel ezelőtt is hittem volna neki, nem jutok ide.

Talán tíz éves voltam mikor minden kezdődött. Akkoriban tanulgattam gitározni. Egy lökött osztálytársam rakott fel a youtube-ra. És onnan indult mindent.
Persze míg 14 éves nem lettem nem volt semmi. Anya nem engedte. Utána se engedte volna, vagy ő akart lenni a menedzserem. Én nemet mondtam. Amanda Valiant lett. Egy rátarti, önelégült kurva. Nem tudok mást mondani rá. Egészen addig tette a szépet, míg alá nem írtam a szerződést.
Onnantól kezdve az övé voltam.
Nem volt lovaglás.
Nem volt vívás.
Nem volt több barátokkal átbulizott éjszaka.
Nem volt több semmi.
Azonban volt énekóra.
Azonban volt média.
Anomban volt botrány, cirkusz.
Azonban volt Lindy Kells.

Lindy Kells... ha lehet még jobban utáltam, mint Amandát. Eleinte persze kedves, cuki lány volt, a maga nagy ártatlan, őzike barna szemeivel. Utána Amanda megrontotta őt is.

Újabb pittyegés.

Anya: Oliver, a kocsi rögtön indul. Még Frost is vár rád.
Oliver: Ok, anya. Megyek már.
Anya: Helyes.
Oliver: Cool

***

Anya elégelte meg Amandát és Lindyt. Mind a kettőnek kiadta az útját. Engem meg Acadiába küldött.
Megértem. Visszagondolva az elmúlt két évre... Nem kívánom senkinek.

Anya: OLIVER!!!

***

Anya vezetett. Én az anyós ülésen gubbasztottam és igyekeztem nem túl csalódott lenni, hogy lelépek, de túl boldognak sem akartam tűnni, hogy elmegyek. Anyát sajnáltam. Nem akartam egyedül hagyni. De jó lesz távol lenni. Nem kell Amanda, nem kell Lindy, s nem kell a média folyamatos követése.

- Megértetted, ugye? - nézett rám anya, miközben félig engem félig az utat figyelte.
Felsóhajtottam.
- Persze - rántottam meg lazán a vállam. Persze, hogy megértettem. Hány és hány újságcikk, facebook bejegyzés született erről a bő két évről. Botrány, botrány hátán. Amanda tapsikolt örömében. Oké, hogy jobban fogytak a lemezek, és keresettebb lettem, de tönkre mentem. Elmartam magam mellől mindent. Csoda, hogy anya kitartott mellettem.
- Sajnálom - mondtam végül. - Tudom. Kell a szünet, talán végleg - mondtam halkan. Nem akartam zavarni vezetés közben, ezért nem öleltem meg. Bár közel 17 éves voltam, most hiányzott az anyukám. Kellett volna egy ölelés tőle.

***

Órákkal később érkeztünk meg.
Sután vettünk búcsút egymástól.
Néztem ahogy elhajt. Valahogy úgy tűnt el az életemből, mint én anno az övéből. Gyorsan, hirtelen és fájdalmasan.

Oliver: Szeretlek anya.

Órákkal később jött az üzenet.

Anya: Én is kicsim. Minden rendben?
Oliver: Persze. Kipakoltam, Frostot elintéztem.
Anya: Helyes. Hova kerültél?
Oliver: D-be.
Anya: Vigyázz magadra! Szeretlek!
Oliver: Rendben. Te is. Holnap beszélünk!






Név:
Frost
Kor:
6 éves
Nem:
Kanca
Fajta:
Appaloosa
Sportág:
Reining
Kinézet:
Frost appaloosa ló. Bár a színe miatt kérdéses, hogy vajon mennyire tiszta vérű. Meghatározó jellegzetessége a leopárd minta, ám megfigyelhető néhány vörös-deres jegy is.
Viselkedés:
Frost, bár kedves, de mérhetetlenül makacs ló. Emiatt versenyekre kimondottan nem javasolt vinni, mert vagy szót fogad, vagy nem. Ha épp makacskodik és hisztizik, akkor bakol, harap, rúg, egyszóval mindent csinál, hogy megkeserítse Oliver életét.
Különleges ismertető jegye:
Szereti kilógatni a nyelvét.

Oliver Knight Pac1710

Vissza az elejére Go down
Igazgató
Admin
Igazgató


Hozzászólások száma : 171
Beiratkozás dátuma : 2019. Jun. 15.

Oliver Knight Empty
TémanyitásTárgy: Re: Oliver Knight   Oliver Knight I_icon_minitimeVas. Nov. 03, 2019 7:40 pm

Kedves Mr Knight!

Köszöntjük az iskolánkban! Örülünk, hogy intézményünket választotta.
Örömmel értesítjük, hogy a bírálat SIKERES volt. Az adatlap, a kifejtős részek, valamint a ló adatai is megfelelőek, kellően kifejtettek.

Jó játékot kívánunk!
Vissza az elejére Go down
https://acadiaschool.hungarianforum.com
 
Oliver Knight
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: This is my past and future :: Tanulmányi osztály :: Elfogadott karakterek-
Ugrás: