KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multi átlépö
Név:

Jelszó:



Csevegö
Legutóbbi témák
» Calypso Fitzgerald
2-es istálló I_icon_minitimeCsüt. Júl. 16, 2020 2:34 pm by » Konyha
2-es istálló I_icon_minitimePént. Dec. 06, 2019 3:34 pm by » Könyvtár
2-es istálló I_icon_minitimeHétf. Dec. 02, 2019 10:42 pm by » Shaimeonteirth Naxhar
2-es istálló I_icon_minitimeVas. Dec. 01, 2019 11:09 pm by » Steve Riordan
2-es istálló I_icon_minitimeVas. Dec. 01, 2019 7:24 pm by » Informatika Terem
2-es istálló I_icon_minitimeVas. Dec. 01, 2019 6:37 pm by » Edward Forester
2-es istálló I_icon_minitimeVas. Dec. 01, 2019 12:15 am by » Sziklakert
2-es istálló I_icon_minitimeCsüt. Nov. 28, 2019 9:34 pm by » Régi vízimalom
2-es istálló I_icon_minitimeCsüt. Nov. 28, 2019 8:37 pm by 
Statisztika


Diák
5 fő
15 fő
Tanár
3 fő
1 fő
Tanársegéd
1 fő
0 fő
Városlakó
0 fő
0 fő
Összesen
9 fő
16 fő



9. évfolyam
1 fő
1 fő
10. évfolyam
1 fő
2 fő
11. évfolyam
1 fő
6 fő
12. évfolyam
2 fő
6 fő
Összesen
5 fő
15 fő



2-es istálló Icon_minigender_male
2-es istálló Icon_minigender_female
A - osztály
1 fő
9 fő
B - osztály
1 fő 1 fő
C - osztály 0 fő 0 fő
D - osztály 3 fő 5 fő
E - osztály 0 fő 0 fő
Összesen 5 fő
15 fő



 

 2-es istálló

Go down 
+3
Sophie Castelot
Madison C. Lefebvre
Igazgató
7 posters
SzerzőÜzenet
Igazgató
Admin
Igazgató


Hozzászólások száma : 171
Beiratkozás dátuma : 2019. Jun. 15.

2-es istálló Empty
TémanyitásTárgy: 2-es istálló   2-es istálló I_icon_minitimeHétf. Júl. 08, 2019 5:19 pm

Az 2-es számú istállóban a diákok és tanárok saját lova található. Ebben az istállóban jellemzően a heréltek és a csődörök kaptak szállást Jobb és bal oldalon is 12-12 box található. Mindegyik box 4x4 méteres, hogy a lovak kényelmesen elférjenek.


Az istállóban található lovak:

Jobb oldal:
001-es box

002-es box
Shadow - Fríz - Csődör
Lovasa: Samantha Leroy

003-as box

004-es box
Lindo - Marwari - Csődör
Lovasa: Charlie J. Mcfaenneckly

005-ös box
Pyton - Angol telivér - Csődör
Lovasa: Belami Lusseyran

006-os box

007-es box
Favory Démon - Lipicai - Mén
Lovasa: Logan Brown

008-as box

009-es box
Obszidián - Angol telivér - Csődör
Lovasa: Stefan Zakharov

010-es box

011-es box

012-es box
Shade Blossom - Shire - Mén
Lovasa: Edward Forester


Bal oldal:
001-es box

002-es box

003-as box

004-es box
Levante - Andalúz - Herélt
Lovasa: Suzannah Roatz

005-ös box

006-os box
Angel - Andalúz - Herélt
Lovasa: Chorinthia Blackflame

007-es box

008-as box

009-es box

010-es box

011-es box

012-es box


A hozzászólást Igazgató összesen 4 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Okt. 30, 2019 4:12 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
https://acadiaschool.hungarianforum.com
Madison C. Lefebvre
11. évfolyam
Madison C. Lefebvre


Hozzászólások száma : 91
Beiratkozás dátuma : 2019. Aug. 07.
Kor : 22
Tartózkodási hely : Acadia School

2-es istálló Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2-es istálló   2-es istálló I_icon_minitimeKedd Okt. 22, 2019 8:01 pm

A kaland


Idegességemben egy hámozatlan répát rágcsálva dőlök nkei egy boksznak, hisz bár a túratáskámban minden is benne van, de tartok attól, hogy lebukunk, hiszen akkor engem kicsapnak és soha többet nem láthatom újra az imádott lovamat, ez az egész bekerül az aktámba, nem vállalhatok, vagyis nehezebben munkát, és a függetlenedésem is veszélybe kerül az által, hogy a saját kezembe veszem az ügyet és ez im medias res kezdéssel keresek egy alkalmas lovat, kivel ellovagolhatok, majd vissza. Istenem, annyira félek, hogy mi lesz ennek az egésznek vége, hiszen most mondhatni én vagyok a legtapasztaltabb ezen a téren. A ló, Pacal, kivel megyek az útra, egy herélt 12 éves, szóval cuki és aranyos, és én meg útra kész vagyok, már csak az a kérdés, lesz-e itt más is.
Hé – sziszegek rá, mikor kiveszi a kezemből a répát és elfogyasztja. Stresszevő vagyok, igazából.
- Mindenki itt van?
Vissza az elejére Go down
Sophie Castelot
12. évfolyam
Sophie Castelot


Hozzászólások száma : 131
Beiratkozás dátuma : 2019. Aug. 19.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Acadia School

2-es istálló Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2-es istálló   2-es istálló I_icon_minitimeKedd Okt. 22, 2019 8:17 pm

Hát miféle ember lennék, ha nem jönnék, mikor Maddie hív? Nos... szóval itt voltam. Tiszta feketébe öltözve, a fehér lovon. Nem biztos, hogy ez az évszázad legjobb ötlete volt. Mindegy. Dremie-t kint hagytam, és úgy léptem be az istállóba. A táskám a vállamon lógott. Volt benne még néhány cucc, és sok csoki. Nem a legegészségesebb, de muszáj volt.
- Jelen - tisztelegtem Maddie-re nézve. Hogy a többiek kik voltak... ötletem nem volt... Oh... várjunk Cat. Az említett lányra rámosolyogtam. Ahogy viszont elnéztem, más végzős nem volt köztünk. Remek.
- Sophie - biccentettem a többiek irányába, azért nem leszek még bunkó. Adjuk meg a tiszteletet, legalább köszönés szintjén. - És Dreamdust, de ő kint van.
Bevallom, nem nagyon tudtam még mit mondani, vagy hozzá tenni. Én azért voltam itt, hogy Maddie ne legyen egyedül. Ha lebukunk, akkor úgy is édesmindegy.
Vissza az elejére Go down
Catherine Norman
11. évfolyam
Catherine Norman


Hozzászólások száma : 57
Beiratkozás dátuma : 2019. Aug. 12.
Kor : 23
Tartózkodási hely : Acadia School

2-es istálló Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2-es istálló   2-es istálló I_icon_minitimeKedd Okt. 22, 2019 8:45 pm

Izgatottan léptem be az istállóba Moont kint kikötve, teljesen fekete cuccokkal a hátán, beleértve egy nagy nyereg táskát tele pakolva mindennel ami kellhet. A kezemben egy hatalmas doboznyi ín- és boka védőt, és pata harangokat tartalmazó dobozt tartottam.
-Halihó -pacsiztam la Madisonnal. -Remélem mindenki tudja hogy ezek nélkül nem indulunk sehova -mondtam körbe nézve felemelt ujjal. Tudom mi vár ránk terepen, és az első a lovak biztonsága számomra. Moonnak mondjuk nem lesz gondja, amilyen helyeken mi otthon vandálkodtunk mindig, ez semmi lesz. Remélem.
Vissza az elejére Go down
Samantha Leroy
11. évfolyam
Samantha Leroy


Hozzászólások száma : 116
Beiratkozás dátuma : 2019. Aug. 07.
Kor : 22
Tartózkodási hely : Acadia School

2-es istálló Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2-es istálló   2-es istálló I_icon_minitimeKedd Okt. 22, 2019 8:47 pm

Oké, véletlenül hallottam meg, hogy mit tervez Madison. De amúgy igazából nem bántam a dolgot. Egyébként is, éjszaka még nem lovagoltam, és mivel Cat is megy, így alap volt, hogy nem maradok én se most a szobában.
Nem vittem túlzásba a dolgot, pulcsi, soook pulcsi, egy váltás cipő, vastag zokni, szóval viszonylag hideg időre készültem. Ez ment a hátizsákba. A nyeregtáskába meg tettem magamnak kaját és Shadownak is bőven.
Éppen mentem volna ki az istállóból, erre bejött Madison.
- Hali - köszöntem oda neki. - Van tanári engedély erre a kirándulásra - közöltem vele és odaadtam a papírt, miszerint Aiden Hunt engedélyezte, elvégre egy szinte mind tapasztalt lovasok vagyunk.
- Nem gond, ha jövök én is ennek fényében? - néztem rá kérdőn. Ha igen, akkor elveszem a papírt, és visszatipegek a szobámba. És akkor nekik jó bulizást, én meg alszok.
Vissza az elejére Go down
Logan Brown
11. évfolyam
Logan Brown


Hozzászólások száma : 38
Beiratkozás dátuma : 2019. Oct. 04.
Kor : 21

2-es istálló Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2-es istálló   2-es istálló I_icon_minitimeKedd Okt. 22, 2019 9:10 pm

-Te atya ég mire vállalkoztam -mordultam fel, ahogy beléptem az istálló ajtaján. Csak lányok! Te atya ég mi lesz velem. Hallás károsult leszek a túra végére. Kicsit megnyugtatott, amikor megláttam Sammyt, aki a kezében lobogtatott egy papírt. Egy arc akit legalább ismerek is. Biccentettem egyet a lányoknak, majd feldobtam magam Démon hátára szőrén, aki ezt egy sértődött fújtatással reagálta le. Na szépen vagyunk, kezdődik a durci. Tyű, hogy én hányszor fogok ma repülni, és hányszor fognak visítani... Rossz még gondolni is arra a hangra
Vissza az elejére Go down
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 20
Beiratkozás dátuma : 2019. Jul. 09.

2-es istálló Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2-es istálló   2-es istálló I_icon_minitimeKedd Okt. 22, 2019 9:15 pm

A kaland

Résztvevők:

Emberek: Madison C. L; Sophie C; Catherine N; Samantha L; Logan B.
Lovak: Pacal, Dreamdust, Moon, Shadow, Démon
Sérülések: még nincsenek Darwin díj jelöltek
időjárás: csendes, meleg szél fújdogál, esőfelhők nincsenek, a hold szikrázóan süt.
A csapat vezetőjén csak a vak nem látja, hogy ideges. Mindenki szerencséjére mindenki rendesen felöltözött, első akadályt máris sikeresen vették az ifjak. Norman doboza nagy előnyt jelent a csapatnak, Leroy tanári engedélye pedig védettséget. Brown pedig kap egy kirándulást, melyben megtanulja kezelni a lovát.
^//Több információ jelenleg még nincs
Vissza az elejére Go down
Madison C. Lefebvre
11. évfolyam
Madison C. Lefebvre


Hozzászólások száma : 91
Beiratkozás dátuma : 2019. Aug. 07.
Kor : 22
Tartózkodási hely : Acadia School

2-es istálló Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2-es istálló   2-es istálló I_icon_minitimeKedd Okt. 22, 2019 9:22 pm

Hát, még nem taccsoltam szerencsémre, Pacal nyugtatóan néz rá, én meg hazamennnék és ágyba bújnék. Visszapacsizok Cattel. Hálásan nézek rá Samanthára és veszem el, marad a csaj. Oké, én vagyok a főnök, mikor mindenki megérkezik, nyújtózkodom, s rájuk nézek.
- Üdv mindenkinek, aki nem tudja Madison Cherice Lefebvre vagyok, röviden Manguaszta vagy Mad. Ha úgy érzed, hogy nem fogod kibírni, akkor menj haza, nem árulok zsákbamacskát, hideg lesz, illemhely nem lesz, nálam van hat szendvics, de sok minden más is a befogandó lovakhoz. Igen, többes szám. Cat által hozott védőket tessék még most feltenni, ez parancs – addig nem folytatom a beszédet, míg meg nem teszik, én is megteszem – mint láthatjuk, Samnek hála van tanári engedélyünk – lobogtatom meg a papírt, melyet aztán a táskám mélyére gyűrök. Aztán kiveszek a zsebemből öt sípot – mindenki vegyen el egyet és akassza a nyakába. Vészsíp, remélhetőleg nem fog kelleni, - végignézek még egyszer a társaságon.
- Köszönöm, hogy itt vagytok. Lóra
Vissza az elejére Go down
Sophie Castelot
12. évfolyam
Sophie Castelot


Hozzászólások száma : 131
Beiratkozás dátuma : 2019. Aug. 19.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Acadia School

2-es istálló Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2-es istálló   2-es istálló I_icon_minitimeKedd Okt. 22, 2019 9:35 pm

Felnevettem. A srácon. Utána pedig én megvontam a vállamat.
- Dreamie el van intézve - szegtem fel gőgösen a fejemet. Nem Cat ellen irányult, jelenleg Maddie felé, tudja ki vagyok, tudja, hogy régóta lovagolok. Ha éjjeli túrára hív, gondolhatja, hogy nem hagyok ki semmit, hogy a ló biztonságban legyen. Dreamdust az első.
Elvettem Maddietől a sípot és a nyakamba akasztottam, és elrejtettem a ruhám alá.
- Értettük - tisztelegtem és fejcsóválva mentem ki az istállóból.
Dreamdust érezte, hogy valami készül, mert kicsit idegesen emelgette a fejét. Remek, ez kell még ide, hogy ideges legyen a ló. Marha jó.
Felsóhajtok és visszanézek az istállóra.
- Mindenki hozott a lovának is enni? - tettem fel egy kérdést. Csakmert ha nem, itt az istálló még vissza tud szaladni az, akinek kell.
Vissza az elejére Go down
Catherine Norman
11. évfolyam
Catherine Norman


Hozzászólások száma : 57
Beiratkozás dátuma : 2019. Aug. 12.
Kor : 23
Tartózkodási hely : Acadia School

2-es istálló Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2-es istálló   2-es istálló I_icon_minitimeKedd Okt. 22, 2019 10:01 pm

Logan fejéhez vágtam egy ínvédőt, miközben Madre figyeltem, és értelmesen bólogattam. Gondoltam, hogy rám a védelem nem vonatkozik, hisz már rajta van a lovamon, a legjobb amit találtam, hisz nagyon nem szeretném, hogy megsérüljön a lába a szezon végére. Elvettem egy sípot Sophie mintájára szalutálva, majd felhúztam a kabátom cipzárját.Kimentem, eloldottam Moont, és a hátára pattantam. Kivételesen zabla nélküli kantárt raktam, nem akarom vassal a szájában ennyi ideig kínozni szerencsétlen lovat. Ennyit megérdemel. De azért titkon remélem, hogy fogok tudni ugratni velük, csak-csak szeretnék bizonyítani előttük is, akármilyen ciki.
Vissza az elejére Go down
Samantha Leroy
11. évfolyam
Samantha Leroy


Hozzászólások száma : 116
Beiratkozás dátuma : 2019. Aug. 07.
Kor : 22
Tartózkodási hely : Acadia School

2-es istálló Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2-es istálló   2-es istálló I_icon_minitimeKedd Okt. 22, 2019 10:02 pm

Elveszem Cattől a védőket, de bevallom őszintén tanácstalanul állok a kezemben azokkal, mert dunsztom nincs, hogy kell a lóra adni. Végül segélykérő pillantást vetek Logan-re. Ő legalább tudja, hogy nem régóta lovagolok. Igaz, Cat is. Na jó, tök mindegy. Valaki csak segít.
- Sammy, emberek, csak Sammy - nézek körbe mindenkin. Nem szeretem, ha Samnek hívnak, az olyan fiús. A kobakot megigazítom a fejemen... kezdő lovas vagyok, mindent a nagykönyv szerint csinálok.
A sípot elvettem, eltettem.
- Nyugi van még belőle példány. Hármat csináltam, a biztonságkedvéért, hátha elkeveredne - a másikat még lobogtattam, hogy ki veszi el. Egy Madnél, egy nálam, egy meg valakihez kerül majd.
- Én hoztam - mondtam Sophienak. Nem tudom, szerintem ezért nem kellene szólni, hogy a pacinak is kellene kaja. Nekem ez alap.
Vissza az elejére Go down
Logan Brown
11. évfolyam
Logan Brown


Hozzászólások száma : 38
Beiratkozás dátuma : 2019. Oct. 04.
Kor : 21

2-es istálló Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2-es istálló   2-es istálló I_icon_minitimeSzer. Okt. 23, 2019 10:21 am

Ahogy én már felszereltem Démont és jó párszor orrba vágtam hogy ne piszkáljon heveder húzásnál körbe pillantottam. Ennyi, végem, csak én vagyok srác. Felraktam az ínvédőket, és a saját pataharangom, odamentem kicsit nevetve Sammyhez.
-Add csak oda csak Sammy -vigyorogtam a lányra, majd a kezét fogva összefogtam az ínvédőt a ló lábán, majd addig húztam azt le míg rá nem illeszkedett a ló ízületére, és becsatoltam. -Ugyanígy kell a bokáján meg a másik mellső lábán is, annyira húzd meg hogy ne hagyja el, de ne is legyen neki túl szoros -magyaráztam majd felálltam, és a box ajtajából figyeltem őt, miközben a nyakamba akasztottam egy sípot.
Vissza az elejére Go down
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 20
Beiratkozás dátuma : 2019. Jul. 09.

2-es istálló Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2-es istálló   2-es istálló I_icon_minitimeSzer. Okt. 23, 2019 11:00 am

A kaland

Résztvevők:

Emberek: Madison C. L; Sophie C; Catherine N; Samantha L; Logan B.
Lovak: Pacal, Dreamdust, Moon, Shadow, Démon
Sérülések: még nincsenek Darwin díj jelöltek
időjárás: csendes, meleg szél fújdogál, esőfelhők nincsenek, a hold szikrázóan süt.

Tudni kell, hogy maga a síp jó másfél kilométerre elhallatszik. Miután mindenki feltette a lovára a védőket, mint egy védőszellem, fúj végig a társaságon és a lovakon a szél, mely nem tudni honnan jött. Az idegesebb lovak erre hátra csaphatják a fülüket. AzDe épületben egy lámpa kapcsolódik fel, ideje indulni

Vissza az elejére Go down
Madison C. Lefebvre
11. évfolyam
Madison C. Lefebvre


Hozzászólások száma : 91
Beiratkozás dátuma : 2019. Aug. 07.
Kor : 22
Tartózkodási hely : Acadia School

2-es istálló Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2-es istálló   2-es istálló I_icon_minitimeSzer. Okt. 23, 2019 11:17 am

Oké, még élünk. Rávigyorgok Sophiera.
- Tudom, hogy te gondolsz rá, de nem mindenki olyan tapasztalt, mint te - de rég is volt ilyen túra, már nagyon várom. Ó, bárcsak minél hamarabb itt lenne a lovam.
- Akkor Sammy - na, ez egyre jobb, még ha Pacal be is nyúltaa répámat. Persze, van nálam, ahogy kötél, és sok minden más is. Pakolni tudni kell, két hét literes oldalsó táskát, és egy 9,5 literes középsőt viszek. Van benne zab, szendvics, egyebek, meg inni is. Sőt, minibelsősegély készlet is. Mondjuk a hátamon is van egy táska, melyben hálózsák van meg ponyva. Felülök Pacalra és kimegyünk az istállóból.
Vissza az elejére Go down
Sophie Castelot
12. évfolyam
Sophie Castelot


Hozzászólások száma : 131
Beiratkozás dátuma : 2019. Aug. 19.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Acadia School

2-es istálló Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2-es istálló   2-es istálló I_icon_minitimeSzer. Okt. 23, 2019 11:24 am

Megcsóváltam a fejemet. Őszintén szólva már mehetnékem volt, és ezzel nem csak én voltam így. Dreamdust is felhorkantott, ha már nem pihenhet, akkor menjünk valahova. Mosolyogva paskoltam meg a nyakát, és előre dőlve a nyeregben, átöleltem.
- Indulhatunk? - néztem körbe. - Vagy megvárjuk míg felkel a nap? - Őszintén szólva tilosban jártunk, legalábbis nekem volt egy ilyen érzésem, mert papír ide vagy oda, az fix, hogy a férfi nem tudta, mihez adta a nevét.
Kicsit távolabb megyek az istállótól, de még bőven látom a többieket, meg ők is engem. Nem álldogálhatunk itt ezer évig.
Vissza az elejére Go down
Catherine Norman
11. évfolyam
Catherine Norman


Hozzászólások száma : 57
Beiratkozás dátuma : 2019. Aug. 12.
Kor : 23
Tartózkodási hely : Acadia School

2-es istálló Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2-es istálló   2-es istálló I_icon_minitimeSzer. Okt. 23, 2019 11:38 am

Kint vártam már menet készen, míg még bent szarakodtak a többiek. Sophie példáját követve arrébb mentem és sétálgatni kezdtem vele, de hamar feltűnt milyen peckesen lépked a mének előtt, így muszáj volt rajta felkuncognom.
-Mi van drága, pasizoool? -simiztem meg a nyakát majd feldobtam a kengyeleimet magam elé mert most még csak idegesítettek, de nagyon.
-Gyerekeeeeeek menjüüünk máááááááár -lovagoltam végül az ajtóba és néztem be rajta, hogy hogyan állnak a többiek.
Vissza az elejére Go down
Samantha Leroy
11. évfolyam
Samantha Leroy


Hozzászólások száma : 116
Beiratkozás dátuma : 2019. Aug. 07.
Kor : 22
Tartózkodási hely : Acadia School

2-es istálló Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2-es istálló   2-es istálló I_icon_minitimeSzer. Okt. 23, 2019 11:44 am

Hát, oké, én szarakodtam. Ez van. Bocsi. Logan segítségével könnyen ment a cuccok felpakolása, elfelejtettem a nevüket. Mindegy. Végül kész lettem én is, és sikeresen felvergődtem a nyeregbe. Ha valaki látta, biztosan jót nevetett volna rajtam. Ez van.
- Részemről mehetünk is - mondtam, és görcsösen fogtam az izét. Amivel irányítom a pacit. Kantár vagy mi a szösz. Mindegy. Kapaszkodtam, mintha az életem függött volna tőle.
Vissza az elejére Go down
Logan Brown
11. évfolyam
Logan Brown


Hozzászólások száma : 38
Beiratkozás dátuma : 2019. Oct. 04.
Kor : 21

2-es istálló Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2-es istálló   2-es istálló I_icon_minitimeSzer. Okt. 23, 2019 11:57 am

Miután Sammynek láttam, hogy nem kell többet segíteni feldobtam a szárakat a lovam nyakába, majd a kengyelbe rakva a lábam fellendítettem magam a hátára, és eligazítottam a felszerelésem. Utolsónak mentem ki az istállóból, és jó messze álltam meg a kancáktól, hogy ne bolonduljon meg most hogy kicsit szabadabbnak érezheti magát a kis átok. Húztam egyet a kobakom pántján, amit legszívesebben leszedtem volna magamról, de most sejtettem, hogy jobb ha felveszem. Körözni kezdtem ügetésben vele, hisz tudtam, hogy ő holnap utánra se fárad el, és így legalább lekötötte az agyát hogy nézze hova tegye a lábait a földön, hogy ne essen pofára, plusz még a zabla is mozgott a szájában. Kivételesen csikó zablát raktam, hogy ha valami történik nehogy szétszedjem a száját egy durva kéz mozdulattal
Vissza az elejére Go down
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 20
Beiratkozás dátuma : 2019. Jul. 09.

2-es istálló Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2-es istálló   2-es istálló I_icon_minitimeSzer. Okt. 23, 2019 12:01 pm

A kaland

Résztvevők:

Emberek: Madison C. L; Sophie C; Catherine N; Samantha L; Logan B.
Lovak: Pacal, Dreamdust, Moon, Shadow, Démon
Sérülések: még nincsenek Darwin díj jelöltek
időjárás: csendes, meleg szél fújdogál, esőfelhők nincsenek, a hold szikrázóan süt, érezhetően hidegebb van kint mint bent.

Láthatás : földet még látni, de nagyon gyorsan nem ajánlott menni.

Folytatás
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





2-es istálló Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2-es istálló   2-es istálló I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
2-es istálló
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» 1-es istálló
» 3-es istálló

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Acadia School :: Birtok :: Lovarda :: Istállók-
Ugrás: