KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multi átlépö
Név:

Jelszó:



Csevegö
Legutóbbi témák
» Calypso Fitzgerald
Társalgó I_icon_minitimeCsüt. Júl. 16, 2020 2:34 pm by » Konyha
Társalgó I_icon_minitimePént. Dec. 06, 2019 3:34 pm by » Könyvtár
Társalgó I_icon_minitimeHétf. Dec. 02, 2019 10:42 pm by » Shaimeonteirth Naxhar
Társalgó I_icon_minitimeVas. Dec. 01, 2019 11:09 pm by » Steve Riordan
Társalgó I_icon_minitimeVas. Dec. 01, 2019 7:24 pm by » Informatika Terem
Társalgó I_icon_minitimeVas. Dec. 01, 2019 6:37 pm by » Edward Forester
Társalgó I_icon_minitimeVas. Dec. 01, 2019 12:15 am by » Sziklakert
Társalgó I_icon_minitimeCsüt. Nov. 28, 2019 9:34 pm by » Régi vízimalom
Társalgó I_icon_minitimeCsüt. Nov. 28, 2019 8:37 pm by 
Statisztika


Diák
5 fő
15 fő
Tanár
3 fő
1 fő
Tanársegéd
1 fő
0 fő
Városlakó
0 fő
0 fő
Összesen
9 fő
16 fő



9. évfolyam
1 fő
1 fő
10. évfolyam
1 fő
2 fő
11. évfolyam
1 fő
6 fő
12. évfolyam
2 fő
6 fő
Összesen
5 fő
15 fő



Társalgó Icon_minigender_male
Társalgó Icon_minigender_female
A - osztály
1 fő
9 fő
B - osztály
1 fő 1 fő
C - osztály 0 fő 0 fő
D - osztály 3 fő 5 fő
E - osztály 0 fő 0 fő
Összesen 5 fő
15 fő



 

 Társalgó

Go down 
+2
Madison C. Lefebvre
Igazgató
6 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Igazgató
Admin
Igazgató


Hozzászólások száma : 171
Beiratkozás dátuma : 2019. Jun. 15.

Társalgó Empty
TémanyitásTárgy: Társalgó   Társalgó I_icon_minitimeKedd Júl. 09, 2019 7:03 am

Társalgó Club-Room
Vissza az elejére Go down
https://acadiaschool.hungarianforum.com
Madison C. Lefebvre
11. évfolyam
Madison C. Lefebvre


Hozzászólások száma : 91
Beiratkozás dátuma : 2019. Aug. 07.
Kor : 22
Tartózkodási hely : Acadia School

Társalgó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó I_icon_minitimeKedd Okt. 29, 2019 9:04 pm

Lehetsz gazdag de hiába vagy, a mosolyod úgyis a szádra fagy, felsőnek lenni az mámorító, de én tudom azt, hogy mi az igazi jó! Dúdolva sétálok laptopommal a hónom alatt, hogy aztán egy fotelba helyezkedjek el és kicsapjam a laptopom. Imádom, levehetem a képernyőt és használhatom tabletként. Maga a tökély.
Most, hogy végre-valahára van egy szabad fél órám, válaszolgatok a levelekre, bele-beleolvasok néhány topicba a lovas fórumon és végigolvasom, mit írtak a kérdésemhez. Hátnigen, szocializálnom kell két ultraculi csikót, az anyjuk meg engem is a kiscsikójának tekint. Fura ez az egész igazából, főleg, hogy nekem inkább aludni kéne lassan. Éljen a megfázás, jippí! Vajon, lesz ma valami érdekes?
Vissza az elejére Go down
Michelle Johnson
10. évfolyam
Michelle Johnson


Hozzászólások száma : 34
Beiratkozás dátuma : 2019. Oct. 27.
Kor : 20
Tartózkodási hely : Acadia School

Társalgó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó I_icon_minitimeKedd Okt. 29, 2019 9:10 pm

A telefonomat nyomkodva léptem be a társalgóba egy fél airpodssal a fülemben. A kedvenc zenéimet hallgattam és azokat dúdoltam
-Szia-Köszöntem mosolyogva a lánynak aki ott volt a társalgóba. Mosolyogva ültem le és elkezdtem nyomkodni a telefonomat. A jegyzetembe írtam tovább azt a könyvet amit elkezdtem írni. Mondjuk úgy sem adatom ki de a magam szórakoztatására tökéletes elfoglaltság Wink
Mosolyogva kapcsoltam ki a zenémet és eltettem az airpodsot a dobozkájába
Vissza az elejére Go down
Madison C. Lefebvre
11. évfolyam
Madison C. Lefebvre


Hozzászólások száma : 91
Beiratkozás dátuma : 2019. Aug. 07.
Kor : 22
Tartózkodási hely : Acadia School

Társalgó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó I_icon_minitimeKedd Okt. 29, 2019 9:14 pm

És tádámm, még egy kocka van itt, kérem szépen. Nézem a fülesét és ciccegek rosszalóan csak, fiatal még ahhoz, hogy megértse, sugárzás az ártalmas tud lenni. Kölykök, azt hiszik minden csak a pénz és a nagyzolás.
- Szervusz - válaszolom neki mosolyogva, majf tovább pötyögök. Ember, ez így nem.lesz jó. Mármint nincsen semmi gond, csak időm nincs. Kérjek segítséget valakitől? Az lesz, már.csak megfelelő személy kell hozzá. Két csikóra kell vigyáznom, az anyjukon kívül. Ez nagyon durva és fura.
- Hogy vagy? - Kérdezem meg tőle nyúzott arccal.
Vissza az elejére Go down
Michelle Johnson
10. évfolyam
Michelle Johnson


Hozzászólások száma : 34
Beiratkozás dátuma : 2019. Oct. 27.
Kor : 20
Tartózkodási hely : Acadia School

Társalgó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó I_icon_minitimeKedd Okt. 29, 2019 9:25 pm

- jól vagyok köszönöm fáradtan de jól.-mondtam mosolyogva
-na és te? Milyen napod volt? - kérdeztem tőle egy mosoly keretében majd elolvastam azt amit leírtam majd Körülbelül minden részét kitöröltem.
Átmentem a telómon a fotóalbumba Majd a lovamrol kezdtem képeket nézni. Annyira szerettem hogy már nem bírtam nélküle elképzelni az életem.
Ugyan még csak 3 éves volt de olyan volt mintha a nagylányom lenne. Nem tudtam azt elképzelni,hogy ő ne legyen
Vissza az elejére Go down
Madison C. Lefebvre
11. évfolyam
Madison C. Lefebvre


Hozzászólások száma : 91
Beiratkozás dátuma : 2019. Aug. 07.
Kor : 22
Tartózkodási hely : Acadia School

Társalgó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó I_icon_minitimeKedd Okt. 29, 2019 9:32 pm

- Az jó - mosolyogok rá a leányzóra. Kis fiatal még, előtte az élet.
- Hmm. Fárasztó, fe örömteli - hisz mi mást isnmondhatnék. Hogy nyitott szemmel aludtam magyaron? Rohangászok össze-vissza mint egy őrült mostanában? Haha, őrült, jó vicc, vagy várj csak... hiszen nekem még pszichológushoz is kell járnom! Bakker, ma helyette lovaztam. Aú, nem akartam elfelejteni, mégis megtettem. Bocsi Morrison, megbízhatatlan vagyok.
- Amúgy hanyadikos vagy? - Kérdem meg a csajesztól.
Vissza az elejére Go down
Michelle Johnson
10. évfolyam
Michelle Johnson


Hozzászólások száma : 34
Beiratkozás dátuma : 2019. Oct. 27.
Kor : 20
Tartózkodási hely : Acadia School

Társalgó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó I_icon_minitimeCsüt. Okt. 31, 2019 11:45 am

-hát. Én 10.es. A-s vagyok-mondtam mosolyogva majd megnéztem az időt
-viszont ideje mennem. Örülök,hogy találkoztunk. -mondtam mosolyogva majd felalltam és elindultam ki a társalgóból.
Vissza az elejére Go down
Aiden Hunt
Testnevelő tanár
Aiden Hunt


Hozzászólások száma : 120
Beiratkozás dátuma : 2019. Sep. 07.
Kor : 39
Tartózkodási hely : Acadia School

Társalgó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó I_icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2019 4:20 pm

SOPHIE

Cathi cica ágya kényelmesebb volt, mint egy, az istennők keze által szőtt bárányfelhő. Másnap reggel, 6:00 óra tájékán ébredtem fel, teljesen kipihenten. Egyedül voltam a szobában, s felteszem... Sammy egész éjszaka nem tért vissza. De vajon hol lehetett? Olyan hirtelen távozott. Majd megkérdem tőle. A fürdő ajtaja még mindig zárva volt, kíváncsi vagyok, hogy Cathi vajon a fürdőkádban aludt-e és hogy azóta vajon kiszabadították? Ami engem illet, ébredést követően összeeszkábáltam egy hosszú kart, amihez egy partvisnyél és egy seprűnyél adta az alapot. Segítségével, begyűjtöttem a fán fennragadt ruháimat, amik leestek, azokért pedig lementem, persze csak miután törölközővel a derekamon, visszamentem a szobámba felöltözni.  

És igen, így kötöttem ki itt, a társalgóba. Szeretem ezt a helyet. Általában üres, csendes, alkalmas a gondolataim rendezéséhez. A szobámmal sincs semmi bajom, de jelenleg a gondnok szereli az ajtómat. Egy csésze kávét kortyolgatok, miközben egy újságot olvasok. Micsoda gondtalan élet! Óráim csak pár óra múlva lesznek, így jelenleg azt teszek, amihez csak kedvem van. Titkon persze remélem, hogy Sammy váratlanul betéved, hogy kicsacsogja okát annak, hogy... mégis miért maradt távol egész éjszaka? Ilyen rémítő lennék? Ahogy ezeken gondolkodom, a kilincs megmozdul, az ajtó kinyílik és belép rajta valaki. Csak nem...?
Vissza az elejére Go down
Sophie Castelot
12. évfolyam
Sophie Castelot


Hozzászólások száma : 131
Beiratkozás dátuma : 2019. Aug. 19.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Acadia School

Társalgó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó I_icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2019 5:05 pm

A laptoppal a kezemben célirányosan indultam a társalgó felé. Reménykedtem abban, hogy nincs ott senki, és nyugodtan tudok a beadandómra koncentrálni. A szobámba csak az ágy eltérített. Hideg volt, szar idő volt, a fenének lett volna kedve kimozdulni. Sajnos azonban az a fránya beadandó nem írta meg magát.
Nem csíptem ki magam, szépen, otthonosan öltöztem fel, és úgy slattyogtam le a társalgóba, majdnem reggel hat fele. Még a kávéért sem ugrottam be a konyhába, nem lett volna jó vége.
Két ásítás között nyitottam ki a társalgó ajtaját, és már lelki szemeim előtt láttam melyik fotelba fogok beleköltözni, és úgy csinálni, mint aki tanul. Hiába na, mindig megpróbálom de csak akkor is az utolsó nap vagyok képes bármi használható kipréselni magamból. Ez van.
- Ez most komoly? - sóhajtottam fel, ahogy megláttam Aident a  társalgóban. Oké, akkor én most lépek is.
- Viszlát! - köszöntem és azzal a lendülettel fordultam is ki az ajtón. Ezt most komolyan nem hiszem el! Olyan csodás volt, hogy hetek óta nem futottam bele ebbe a fura fazonba, erre, most el kell rontson egy amúgy is szar nap, amúgy is pocsék reggelét.
Vissza az elejére Go down
Aiden Hunt
Testnevelő tanár
Aiden Hunt


Hozzászólások száma : 120
Beiratkozás dátuma : 2019. Sep. 07.
Kor : 39
Tartózkodási hely : Acadia School

Társalgó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó I_icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2019 5:46 pm

Az ajtón nem az a személy lép be, akit vártam, de el kell ismernem, hogy Ő sem rossz.
- Áh, Sophie! Micsoda kellemes meglepetés! Mi szél hozott? Ki korán kel, Aiden-t lel? - Kérdem viccelődve. Úgy látom, hogy az üdvözlésem nem nyerte el a tetszését, viharos távozása is ezt támasztja alá. Mindegy, annyi baj legyen! Elvigyorodom és folytatom az újság olvasását. Állj! Mégis mit művelek? Nem hagyhatom ennyiben, hogy az első számú gyanúsítottam csak így meglépjen előlem! A kényelmes fotelból kipattanok, s a nyomába eredek. Szerencsére pici lábai vannak, hamar utol is érem Őt a folyosón.
- Sophie... Sophie... Sophie... nem kell így sietni! A társalgóban van elegendő ülőhely és levegő is mindkettőnk számára! - Mondom, miközben egyik kezemmel átkarolom a vállait. Finoman, ám mégis kellő erővel és nyomatékosítással kísérem vissza a szökevényt. A társalgóba érvén, leültetem Őt az egyik általam választott fotelre, majd én is helyet foglalok közvetlen mellette.
- Meglehetősen érthetetlen számomra, hogy miért viselkedsz velem ilyen zord módon, amikor legutóbb még egy finom reggelit is készítettem a számodra! Vagy talán nem ízlett? Hm, az könnyen meglehet, nem vagyok egy konyhatündér! Na de térjünk vissza rád! Mi a baj? Miért vágsz ilyen foncsor tekintetet?
Vissza az elejére Go down
Sophie Castelot
12. évfolyam
Sophie Castelot


Hozzászólások száma : 131
Beiratkozás dátuma : 2019. Aug. 19.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Acadia School

Társalgó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó I_icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2019 5:56 pm

Elfojtottam egy káromkodást, bár azért szerintem látszott, hogy semmi kedvem nincs a férfihoz. Sőt, jelen pillanatban senkihez nem lett volna kedvem, de hozzá nagyon-nagyon nem lett volna.
- Engedj el - követeltem halkan, de még is eléggé morcosan, hogy hagyjon békén. Nem akartam a koleszt felverni, mert ez a beképzelt hólyag körülöttem legyeskedik. Valahogy a szobámba való látogatását sem tudtam kitörölni az emlékeim közöl, pedig megpróbáltam.
Ám ennek ellenére még is hagytam, hogy visszatereljen a társalgóba, nagyon más választásom egyébként sem volt.
- Nem a reggeli volt a gond - egy percre el is felejtettem, hogy tényleg, kaptam tőle olyat is. Tényleg finom volt.
- Ízlett a reggeli - feleltem végül. A többi kérdésére viszont nem tudtam mit válaszolni. A laptop letettem magam mellé, még jó táskába volt és nem csak kézben hoztam szegény képet, én pedig törökülésben elhelyezkedtem a fotelben. A beadandónak mára már úgy is vége.
- Tanulni akartam  - sóhajtottam fel végül. - De úgy látszik nem csak a szobám alkalmatlan erre - tettem még hozzá, majd előre hajoltam és begyűjtöttem a kávéját.
- Szabad, gondolom - nyúzottam ki rá a nyelvemet, majd belekortyoltam... Nem, nem köptem ki, de közel álltam hozzá. - Fúj - közöltem és igyekeztem nem túl szánalmas képet vágni. Na igen, a kávé keserű. Leginkább azért, mert nem olyan kávé volt, amit én iszok, abba csak mutatóba van kávé, a többi tej és cukor finom keveréke.
Vissza az elejére Go down
Aiden Hunt
Testnevelő tanár
Aiden Hunt


Hozzászólások száma : 120
Beiratkozás dátuma : 2019. Sep. 07.
Kor : 39
Tartózkodási hely : Acadia School

Társalgó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó I_icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2019 6:18 pm

- Ugyan-ugyan, meglepődnél, hogy mi mindenre alkalmas ez a szoba! - Ütöm le a magas labdát, s sejtelmesen rávigyorgom. És ez milyen igaz is! A sok fotel és kanapé... sok megkötözött, kínzásra váró áldozatot jelent. Ahogy a szoba közepén levő asztalra képzelem a késeimet, amelyeket játékszerként használhatnék fel... testemben boldogsághormonok szabadulnak fel. Elégedett képet vágva hátradőlök a kanapé támlájának és felpillantok a plafonra. A gondolataimból a kávém elrablásának ténye rángat ki.
- Persze, nyugodtan... nyugodtan szolgád ki magadat! Mondanám, de már megtetted. - Így van, már mindegy, hogy beleegyezésemet adom-e vagy sem. Már csak az a kérdés, hogy a kisasszony vajon bírja-e az én egyéni ízlésvilágomat?
- Keserű, nem igaz? Egy magadfajta úri hercegnő nem ehhez szokott hozzá. Ha tudtam volna, hogy a vendégem leszel, hoztam volna be forrócsokit az automatából. Egyébként... ha nem a reggeli miatt, akkor miért vagy rám morcos? Oh, és ha szeretnéd! Szívesen segítek tanulni. Van pár szabad órám. Cserébe a véleményedet és a tanácsodat kérném.
Vissza az elejére Go down
Sophie Castelot
12. évfolyam
Sophie Castelot


Hozzászólások száma : 131
Beiratkozás dátuma : 2019. Aug. 19.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Acadia School

Társalgó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó I_icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2019 6:46 pm

- Kac-kac - vágtam rá gúnyosan. Ennek ellenére, tényleg sok mindenre alkalmas lett volna a szoba. például az olyan beképzelt hólyagokat, mint ő kibelezni egy tompa kiskanállal. Bár nem mondtam ki hangosan. Az azért egyenlő lett volna egy tanár megfenyegetésével, s bár sajátos kapcsolat volt köztünk ennyire messzire még sem akartam menni.
- Megtarthatod. - Komolyan, soha többet nem nyúlom le a kávéját, pocsék.
- Szerintem neked van pocsék ízlésed - vontam meg a vállamat. - Még mindig elmehetsz forró csokiért, ígérem megvárlak - kacsintottam rá. Végül is, tényleg mindegy volt már mára, hogy mit csinálok, akár maradhattam itt is.
- Nem vagyok rád morcos. Bocsi, ha ezt a benyomást keltettem - ráncoltam a homlokomat és felálltam és közelebb sétáltam hozzá. Megálltam a fotel mellett és tűnődve néztem ki a fejemből.
- Hozol akkor forró csokit? - kérdeztem meg tőle. Igazából kellett a fenének az a forró csoki, de még sem mászhattam bele az ölébe, hogy kicsit úgy érezzem, hogy élek és nem felejtettek el az otthoniak.
- Megoldom. Úgy is csak az utolsó előtti nap tudom rendesen megírni a beadandót, addig csak cipelem magammal és világfájdalmas képet vágok - feleltem még mindig mellőle. Még mindig nem tudtam, hogy mozduljak vagy nem, vagy menjek vissza a másik fotelba, vagy mit csináljak. Rendszerint nem szoktam ennyire suta és béna lenni, de most fogjuk a reggelre a szerencsétlenkedésemet.
- Hallgatlak.
Vissza az elejére Go down
Aiden Hunt
Testnevelő tanár
Aiden Hunt


Hozzászólások száma : 120
Beiratkozás dátuma : 2019. Sep. 07.
Kor : 39
Tartózkodási hely : Acadia School

Társalgó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó I_icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2019 7:27 pm

- Pocsék?! Kikérem magamnak! Sokkal inkább nevezhető egyedinek, mint sem pocséknak! - Förmedek rá megjátszott sértődöttséggel. Még a fejemet is elfordítom a másik irányba. Csak akkor pillantok újfent Sophie-ra, amikor elém csoszog. Hm... valamit mintha akarna. Áh, persze, hát hogy is felejthettem el...
- Értettem. Tehát, egy forrócsoki rendel. Foglalj helyet, máris hozom! - Mondom, miközben felállok és gyengéden megütögetem a vállát.
- A többire visszatérünk hamarosan, mindjárt jövök. - Elhagyom a szobát és keresek egy automatát. A farmerem zsebébe nyúlok, mivel ott mindig találok fémpénzt. Lássuk csak... forrócsoki, extra adag cukorral. Ez már biztos jó lesz. Bedobálom az aprót a gépbe, s megnyomom a megfelelő gombokat egymásután.

- Itt is vagyok! Nahát, te tényleg megvártál! Milyen kellemes meglepetés! - Üdvözlöm újból Sophie-t, a társalgóba érvén. Helyet foglalok mellette a kanapén, a forrócsokit pedig az asztalra teszem, elé.
- Kérlek, ne öntsd a képembe, ha nem ízlik! - Bociszemekkel kegyelmet kérek, majd megköszörülöm a torkom.
- Te olyan lánynak tűnsz, aki jártas az emberi kapcsolatokban, sőt, mi több, központi alak. Sajnos, előbbi nekem nem erősségem, de dolgozom rajta, hogy az emberek számára... nos hát könnyebben emészthető módon tálaljam magam. De valami miatt... a dolgok mindig félresiklanak. Tegnap például, meglátogattam az egyik barátomat, hogy beszélgessünk. Még én is meglepődtem rajta, hogy milyen hamar levetkőztük egymás előtt a gátlásainkat... Ez biztos pozitív előrelépés volt, mert a következő pillanatban olyan közelinek éreztem magamhoz... Persze ehhez előbb az kellett, hogy kezébe vegye az irányítást és megszabaduljon azoktól a dolgoktól, amelyekbe csodás és elragadó személyiségemet burkolom. Úgy is mondhatnánk, hogy kidobta az ablakon őket. Ezután minden olyan flottul ment... egészen addig, ameddig meg nem jelent egy közös ismerősünk. Mondanom sem kell, hogy meghalt a hangulat, s ez csak egyre rosszabb lett, pedig ÉN, minden tőlem telhetőt megtettem, hogy ez ne így legyen. Még azután is, hogy sikerült elszigetelnem magunkat a nem kívánatos 5. kerék elől, már csak a duzzogás ment, végül pedig a barátom lelépett. Másnap reggel ismét magamra öltöttem a gátlásaimat, de a biztonság kedvéért, továbbra sem romboltam le a falat köztem és a betolakodó között. - Tálalom a történetet úgy, mintha egy hétköznapi tea délutánról lett volna szó.
Vissza az elejére Go down
Sophie Castelot
12. évfolyam
Sophie Castelot


Hozzászólások száma : 131
Beiratkozás dátuma : 2019. Aug. 19.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Acadia School

Társalgó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó I_icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2019 8:07 pm

- Kikérheted, halál nyugodtan, de ezt már nem mosod le magadról - közöltem vele. hidegen hagyott a tettetett, vagy nem tettetett hisztije.
Továbbra is állva maradtam és kotlottam magamban a dolgokon, hogy vajon mit tegyek. Mi lenne a helyes? Végül arra jutottam, hogy lesz ami lesz. Majd megköszönöm neki utána, hogy hajlandó volt a plüss macit játszani és ennyi.
- Mondtam, hogy megvárlak - húztam fel az orromat sértődötten. Ennyire nem számított erre? Na köszönöm a bizalmat. Lehet, hogy még is csábító lenne az a kibelezés. Mármint hogy én őt, és nem fordítva.
- Oké - mondtam és mivel keresztül húzta a számításomat, és nem a fotelbe ült le, így kénytelen voltam mellé ülni. Nyilván így is az ölébe tudtam volna mászni, de az úgy már nem lett volna az igazi. Így maradt az, hogy mellé ültem, tisztes távolságra és igyekeztem elnyomni magamban a feltörekvő depressziómat.
- Finom - kortyoltam bele forró csokiba. - Köszönöm.
Figyelmesen hallgattam, egy-két helyen majdnem felnevettem, de nem tettem.
- Először is, nem vagyok annyira központi alak, mint hiszed. Sose voltam - vontam meg a vállamat.
- Tehát... első körben én azt javaslom, hogy a közös ismerőssel ülj le beszélni. Lehetőleg próbálj meg elnézést kérni. A másik... - megvontam újra a vállamat. - A nők szeszélyesek - tettem hozzá. Csak sejtettem, hogy egy nő van a dologban, de kimondottan nem érdekelt. Ahogy beszélt, és ahogy kerülte a nevek emlegetését, kíváncsi lettem, hogy kikről is volt szó. Na, kíváncsi vagyok, nem tehetek róla.
Felhúztam a térdeimet és átkaroltam őket. Felsóhajtottam. Az államat a térdeimen pihentettem és becsuktam a szememet.
- Átölelnél? - suttogtam halkan, szinte csak a szám mozgott és hang alig jött ki rajta.
Vissza az elejére Go down
Aiden Hunt
Testnevelő tanár
Aiden Hunt


Hozzászólások száma : 120
Beiratkozás dátuma : 2019. Sep. 07.
Kor : 39
Tartózkodási hely : Acadia School

Társalgó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó I_icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2019 8:27 pm

- Pedig nem szokásom tévedni, ha az emberek személyiségének felbecsüléséről van szó. A munkám során hibázni luxus. Ennélfogva, nem is nagyon... - Itt egy pillanatra megállok, ugyanis túlságosan is kezdek belelendülni a szennyesem kiteregetésébe. És az nem jó, nagyon nem.
- Akarom mondani, hogy testnevelő tanárként fontos, hogy ne csak a diákjaim teste alapján legyek képes felbecsülni a képességeiket, hanem azt is vegyem figyelembe, hogy mi van ott... belül. - Vágom ki magamat frappánsan, s egy sóhajtással zárok.
- Hogy... kérjek bocsánatot? Az lehetetlen, ki van zárva... Vagyis... pont, hogy be van zárva... Az a nőszemély már a legelejétől fogva undok velem... még egy rendes szendvicset sem volt képes csinálni nekem. Azonkívül, kétlem, hogy csak úgy megbocsátaná, hogy bezártam a fürdőszobába, a kilincset letörtem, a zárba pedig ragasztót fecskendeztem... - Mesélem lelkesen, majd legyintek egyet, mintha csak azt mondanám, hogy: "Felesleges, úgy sem áll szóba velem ezután..." .
- Igen, erre magam is kezdek rájönni. Szeszélyesek. Amíg nem próbáltam Őket megérteni, addig minden olyan egyszerű volt... - Igen, ez igaz, elégvolt lekötözni, s megvágni Őket itt-ott, hogy egységesen visítsanak mint egy kismalac. Ez nem igaz. Lyco más volt. Őt nem tudtam megtörni. Igaz is, miatta vagyok itt.
- Hogy... átölelni? És ha benyit valaki? A végén még azt hiszik, hogy molesztállak. - Kezdek bele a mentegetőzésbe. Na jó, ezt a szintet már réges-rég megugrottam.
- Öhm, rendben, miért is ne? - Közelebb ülök Sophie-hoz és egy kézzel átkarolom. Bevallom, eléggé szolid, esetlen ölelésre sikeredett ez. Arra számítottam, hogy könnyű és jelentéktelen dolog lesz ez a számomra, akkor meg mégis... mi a fene van velem?
Vissza az elejére Go down
Sophie Castelot
12. évfolyam
Sophie Castelot


Hozzászólások száma : 131
Beiratkozás dátuma : 2019. Aug. 19.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Acadia School

Társalgó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó I_icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2019 8:46 pm

- Hát pedig most bakot lőttél - vágtam rá dacosan. - Fogadd el, hogy tévedsz. Legalábbis velem kapcsolatban, most tévedsz - fogom halkabbra a hangom, hogy ne kiabáljak. Meg ne rajta töltsem ki a hirtelen jött ingerültségemet.
- Hát pedig... - itt elakadtam és felfogtam, amit mondott. - Most azt hiszem elvesztettem a fonalat. Te bezártad a konyhás nénit? - néztem rá nagy szemekkel. Jézusom... Milyen suliba jöttem én?
Kezdtem megbánni, hogy most reggel felkeltem. Nagyon megbántam. Mondjuk a jelenlegi változékony hangulatomat tekintve jobban jártam volna, ha inkább átalszom az egész napot. Mindenesetre még kortyoltam a forró csokiból. Kellemesen átmelegítette a tagjaimat, de valahogy még sem volt az igazi.
Ahogy átölelt, inkább éreztem zavarónak semmint kellemesnek. Valahogy nem volt az igazi. Lehet azért, mert megkértem. Nem tudom. Valahogy nem.
Felsóhajtottam és szorosan hunytam le a szemeimet, hogy benn tartsa a könnyeimet. Igen, ma határozottan rossz ötlet volt felkelni. De előfordul az ilyen.
- Hagyjuk - mondtam halkan. - Nem megy ez neked - tettem hozzá halkan. És inkább megittam a forró csoki maradékát. Utána meg a kávéját nyúltam le. Voltam én most annyira szar hangulatban, hogy a kávé keserűsége fel se tűnt. Körbe néztem, hogy vajon mit tudnék még meginni, vagy megenni, hogy csináljak is valamit és ne csak begubóddzak. Nem akarta visszamenekülni a szobámba. Az is csak arra emlékeztetett, hogy magányos vagyok. Nem jön Kylie, nem hív. Egyszerűen, mintha elfelejtettek volna.
Felsóhajtottam, bár ez egy kicsit szaggatottabb volt, mint az eddigiek. Igen, tagadhatatlan, hogy eltört a mécses.
- Mennem kell - motyogtam és igyekeztem az arcomat a hajam takarásában hagyni, hogy ne lássa, ahogy folyik a könnyem.
Vissza az elejére Go down
Aiden Hunt
Testnevelő tanár
Aiden Hunt


Hozzászólások száma : 120
Beiratkozás dátuma : 2019. Sep. 07.
Kor : 39
Tartózkodási hely : Acadia School

Társalgó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó I_icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2019 9:06 pm

- Konyhás nénit? Mi? Dehogy! Bár... való igaz, hogy tettem rá utalást, hogy a konyha az ő valódi színpadja... Cukrászként nagy sikereket lenne képes elérni. - Véget vetek a félreértésnek, s közben megemlékezem a Cathi által sütött finomságokról. Hm, azt leszámítva, hogy nem volt egy ideális, edzés után reggeli, mind a tíz ujjamat megnyaltam. Igazán kár, hogy nem fogadta el a felkérésemet és vált a személyi szakácsommá.
- Nem megy? Egy ölelés? Ugyan... nem tudod, hogy kiről beszélsz... az ölelés a véremben van! - Pontosabban az ölés, de ezen a két betűn ne múljon a boldogsága. Gyerünk Aiden, szedd össze magad! Ő csak Sophie, egy a sok közül, nincs miért visszafognod magadat... Igen, megtudom csinálni, hisz ez csak egy ölelés.
- Várj, engedd meg, hogy jóvá tegyem! - S azzal a lendülettel az ölembe rántom. Hátulról, két kézzel átkarolom a derekánál fogva és a feje búbjára hajtom az államat. Ez több, mint tökéletesre sikeredett, akkor meg mégis miért sír?
- Most már akkor sem engedlek el, ha sírva könyörögsz. Egyébként sírás... Mi a baj? Nem tudom nem észrevenni, hogy egész végig olyan képet vágtál, mintha a világ beleköpött volna a levesedbe. Valami csajos dolog? Esetleg pasi van benne? Vagy nő? Vagy egy pasi és egy nő egyszerre? Meghallgattál, ezért úgy fair, ha én is így teszek. Ki vele, hallani akarom.
Vissza az elejére Go down
Sophie Castelot
12. évfolyam
Sophie Castelot


Hozzászólások száma : 131
Beiratkozás dátuma : 2019. Aug. 19.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Acadia School

Társalgó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó I_icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2019 9:20 pm

Egy összezavarodott pillantást vetettem rá.
- De... de azt mondtad, hogy nem csinált megfelelő szendvicset neked - magyaráztam meg, hogy miért a konyhás nénire gondoltam. Bár még mindig a konyhás néni képe lebeg a szemem előtt, ahogy bezárva van valahol. Valahogy eszembe se jutott, hogy másról lenne szó.
- Eddig nem nagyon úgy tűnt - jegyeztem meg gúnyosan.
Egy halk sikoly hagyta el számat, ahogy átkarolt és az ölébe rántott. Nem számítottam erre. Bár első percben még képes lettem volna csapkodni és az életemért küzdeni, hamar leesett, hogy nem kell hadakozni. Nem Ő az. Nincs vész, nem kell pánik.
A kérdései hallatán halkan felnevetettem. Ennek ellenére nem tudtam mit válaszolni. Mármint tudtam volna mit mondani, talán túl sokat is. De mennyire lett volna ildomos felfedni egy újabb embernek a valódi kilétemet? És vajon... mekkora a kockázata a dolognak? Mad esetében nem volt kockázat. Csak egy diák. De Aiden? Ő... nem tudom.
- Nem, semmi esetre sem pasi vagy nő... ez utóbbi fúj. Honnan veszed? - mondtam kicsit sértődötten.
- Egyszerűen csak kicsit magányosan érzem magam - feleltem végül. - Vannak napok, amikor elkap ez a hangulat, hogy senkinek nem kellek, hogy elfelejtettek, hogy létezek. Megígérte, hogy jön. hogy utánam jön, de nem jön Kylie. Itt hagyott. Saverio se hív. Egyszerűen mintha megszűntem volna létezni. Mintha meghaltam volna hónapokkal ezelőtt - eredt meg a nyelvem és böktem ki mi a bajom. Csak későn esett le, hogy olyat mondtam volna, amit nem kellett volna. Igyekeztem úgy csinálni, mintha mi sem történt volna, csak épp kiöntöttem a szívemet egy tanárnak, akinek épp az ölében ültem. Ugyan, ez semmiség, teljesen megszokott.
Vissza az elejére Go down
Aiden Hunt
Testnevelő tanár
Aiden Hunt


Hozzászólások száma : 120
Beiratkozás dátuma : 2019. Sep. 07.
Kor : 39
Tartózkodási hely : Acadia School

Társalgó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó I_icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2019 9:44 pm

Az ujjaim, amelyek eddig gyengéden fonódtak Sophi alkarjai köré, most szinte belefúródnak a húsába. A levegővételem lelassul, olyan lesz, mint egy ragadozóé, aki épp lecsapni készül a prédára. Karjaim szorítása is egyre inkább növekszik. Egy pillanatra meg is feledkezem önmagamról és majdnem olyat teszek, amit... később megbánnék? Ez ostobaság, pontosan azért vagyok itt, hogy Sophie-t, azaz Lyco-t megöljem. Ezt nem hiszem el... Igazam volt. Egész végig itt volt előttem, s most az ölemben van, a karjaim között. Ez így... túl egyszerű. A szorításom gyengül, a légzésem újra normális lesz, az ujjaimat pedig megfékezem, nehogy eltörjék a kicsiny kacsóját.
- Én is magányos voltam. Nélküled, Sophie. - A vallomás után a tarkójába temetem az arcomat. Mégis... mit művelek? A vadászat véget ért. Húztam, halasztottam, ameddig lehetett. Akkor meg mégis... miért nem teszem meg? Mit akarok én... tőle?
- Ha legközelebb is úgy érzed, hogy magányos vagy, keress meg. Jó hallgatóság vagyok és rám is rám fér... hogy gyakoroljam az ölelést. Az előbbi agymenésemet pedig felejtsd el. Tudom, hogy nem olyan lány vagy, aki a part túlsó felé horgászik. És egyébként, tudom, hogy mi vidítana fel téged. Legutóbb is mondtam, de akkor nem hallgattál rám. Az edzés jót tesz nem csak a testednek, de a lelkednek is. Holnap reggel, egy közös reggeli torna? Ez egy egyedi és vissza nem térő lehetőség, Castelot kisasszony.
Vissza az elejére Go down
Sophie Castelot
12. évfolyam
Sophie Castelot


Hozzászólások száma : 131
Beiratkozás dátuma : 2019. Aug. 19.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Acadia School

Társalgó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó I_icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2019 9:59 pm

Nem értettem. Az tény, hogy én tudtam, hogy valami rosszat mondtam, de nem értette, hogy Aidennek mögöttem még is mi a baja.
- Ez fáj - suttogtam halkan, de szerencsére elengedett. - Mi a baj? - kérdeztem tőle. Bár nem tudtam volna megmondani, de valami megváltozott. Nem értettem, és ez a helyzet most nagyon zavaró lett számomra.
- Mi van? - téptem ki magam a kezei közöl. Igaz, hogy a földre estem, de utána fel is pattantam, hogy szembe nézzek Aidennel. - Mire gondoltál? Mi van? Magyarázatot akarok. MOST - akadtam ki és megdörzsöltem a karjaimat. Ott piroslottak rajta Aiden ujjlenyomatai. Remélem nem kékül be holnapra. Akkor zabos leszek, mármint jobban mint most.
- Nem. Előbb válaszokat akarok - tartottam ki az előbbi kifakadásom mellett. - Komolyan, mi bajod van neked? - fakadok ki és elhátrálok.
- Még is ki a franc vagy te? - tettem fel egy nagyon jó kérdést. Út közben még felkaptam a laptopomat is. Nem hagyok hátra senkit, még egy gépet sem.
A francba. Komolyan mondom, tiszta hülye vagyok. Fecsegek itt összevissza. Egy fura tanár meg itt... izé... nem értem. Nem tudom.
Nem tagadom kicsit kétségbe voltam esve, jobban, mint mikor megkértem, hogy öleljen át. De tartom magam ahhoz, amit már akkor is tudtam: hiba volt ma felkelnem.
Nem mozdultam, bár eléggé elhátráltam Aiden elől. A válaszait akkor is hallani akartam. Majd ráérek elfutni utána és bezárkózni a hatodikon.
Vissza az elejére Go down
Aiden Hunt
Testnevelő tanár
Aiden Hunt


Hozzászólások száma : 120
Beiratkozás dátuma : 2019. Sep. 07.
Kor : 39
Tartózkodási hely : Acadia School

Társalgó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó I_icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2019 10:13 pm

- A nevem, Aiden Hunt. Nem vagyok testnevelő tanár. A lovakat ki nem állhatom, de... ami téged illet. Te nagyon is jól ismersz engem. Igaz, hallásból, mint sem látásból. - Kezdek bele, miközben az ajtó elé sétálok. A kulcsot elforgatom benne, innentől kezdve senki se be, se ki. A kulcsot pedig egy elegáns mozdulattal beletöröm a zárba.
- Amikor annak idején találkoztunk, kellemes, pásztorórákat töltöttünk együtt. Legalábbis, én élveztem, te kevésbé. Persze, tagadhatatlan tény, hogy a kettőnk közti párviadalt, te nyerted meg. Komolyan, elképesztő vagy! Bárhogy próbáltam, téged nem tudtalak megtörni! - Ecsetelem ezt végtelen csodálattal a szemeimben.
- Most már érted, igaz? Én vagyok a te nemezised. Ha te vagy Harry Potter, akkor én Voldemort... Mézes csupor - Micimackó... Oh, ez utóbbi kissé félreérthető volt, elismerem. Lényeg a lényeg, hogy megtaláltalak! Bevallom, nem így képzeltem a találkozásunkat. Öhm... egyébként, ha ez bármit is számít, már egyáltalán nem akarlak bántani, vagy megölni! Ahogy senki mást sem! Jó útra tértem, pár napja. Azt hiszem... Hm... magam sem tudom pontosan. Mi az? Mi a baj? Miért nem mondasz semmit?
Vissza az elejére Go down
Sophie Castelot
12. évfolyam
Sophie Castelot


Hozzászólások száma : 131
Beiratkozás dátuma : 2019. Aug. 19.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Acadia School

Társalgó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó I_icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2019 10:28 pm

Végighallgattam. Ott álltam a társalgó közepén és nem mondtam semmit. Egyszerűen csak álltam ott és néztem ki a fejemből, miközben lassan a helyére kerültek azok a bizonyos darabkák.
Felesleges mozdulatot nem tettem. Értelmetlen lett volna.
Szótlanul figyeltem, ahogy jobb híján bezár minket a társalgóba. Remek. Lehet gratulálnom kellene, ahhoz, hogy nem nyomta tele ragasztóval.
aztán elpattant bennem valami. A düh, az elkeseredettség, minden érzelem, amit azóta magamba fojtottam, hogy Kylie-ék kihoztak onnan. Egyszerűen nekiugrottam. Na jó, nem szó szerint, de az volt a tervem, hogy minimum egy nagy pofont lekeverek neki.
- Igen én nyertem - mondom ki a szavakat. - Soha nem leszek a tulajdonod, soha nem fogsz tudni megtörni - gőgösen felemeltem a fejemet. - Megjelöltél... De tévedsz, ha azt hiszed, hogy mai napig viselem a jeledet. Oh, bizony nagyot tévedsz - nevettem fel hidegen. Felhúztam a felsőmet, a nadrágomat meg letoltam annyira, hogy látszódjon a még mindig rózsaszín heg a csípőmön. - Kivágtam. Saját magamnak. Addig cafatoltam magam, míg eltűnt minden, ami azt jelezte, hogy valaha hozzád tartoztam. Most pedig nyisd ki az ajtót, mielőtt megpróbállak megfojtani - közöltem vele hidegen, fagyosan és roppantul idegesen. Úgy éreztem, hogy mindjárt felrobbanok. Legszívesebben bőgtem volna a tehetetlen dühtől.
- Oh, Harry Potter megölte Voldit... örülj, hogy még élsz - jegyeztem meg félig komolyan, félig nevetve. Ölés... Hmm... Meg merném tenni? Ebben a pillanatban biztosan. Eléggé ki vagyok akadva ahhoz, hogy ne érdekeljen, ha megtenném. De több nap múlva már képtelen lennék. Nem vagyok gyilkos. Még nem. Megígértem, leginkább saját magamnak, hogy megölöm. Erre nem tudom megtenni. Szánalmas vagyok.
Térdre esek, nincs erőm felkelni. Kész. Nem, nem adtam ki magamból minden dühöt, csak a hangulataim. Ahogy jön, úgy megy. Jobb híján a szőnyeget csaptam le. Igaz, hogy most fáj a csuklóm, de a szőnyeg nem fog panaszkodni, hogy fáj neki. Nekem meg tennem kell valamit, mielőtt teljesen megbolondulok. Jelenleg ott tartok.
Vissza az elejére Go down
Aiden Hunt
Testnevelő tanár
Aiden Hunt


Hozzászólások száma : 120
Beiratkozás dátuma : 2019. Sep. 07.
Kor : 39
Tartózkodási hely : Acadia School

Társalgó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó I_icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2019 11:02 pm

Ahogy ott áll Sophie, nem is... Lycoris, először azt hiszem, hogy a cica elvitte a nyelvét. Ez a feltevésem hamar szerte is foszlik, lévén megszólal. Felhúzott szemöldökkel hallgatom, hogy miket vág a fejemhez.
- Álljunk csak meg egy pillanatra! Soha, egyetlen percig sem gondoltam úgy rád, mint a tulajdonomra! A prédám voltál, nem a tulajdonom. Azt a jelet pedig nagyrabecsülésem jeléül kaptad! Egy szimbólum, ami annak a jele, hogy még az Isten sem lenne képes megtörni az akaratod! - Magyarázom, majd amikor meglátom, hogy mit tett magával, sóhajtok egy nagyot.
- Szép munka... tudod, hogy mennyit dolgoztam vele? Nem volt ám könnyű tökéletes köríveket karcolni enyhén vonagló testedre... De ha már így alakult, akkor tudd meg, hogy nagyon sajnálom! Kifejezhettem volna máshogy is a csodálatomat... egy csokor virággal, ékszerrel, kocsival, de akkor ott... ez olyan spontán ötlet volt. Figyelj rám, Sophie Castelot, avagy Lycoris Cierrano... te egy különleges nő vagy. Lenyűgöztél engem, olyannyira, hogy még ide is, az Isten háta mögé is utánad jöttem. De mint láthatod... képtelen vagyok megtenni. Egyetlen karcolást sem tudok ejteni a szépséges testeden. - A vallomás után fejcsóválva figyelem, ahogy a szőnyeget püföli.
- Oké, oké, elismerem, hogy egy pöcs voltam, de ezt most szeretném jóvátenni! Először is, üss meg! Nyugodtan, olyan erősen, s ott, ahol csak akarsz! Ha pedig megnyugodtál, kiengedlek. Ez így fair alku, nem?
Vissza az elejére Go down
Sophie Castelot
12. évfolyam
Sophie Castelot


Hozzászólások száma : 131
Beiratkozás dátuma : 2019. Aug. 19.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Acadia School

Társalgó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó I_icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2019 11:16 pm

Hitetlenkedve néztem rá. Ennek elment a maradék esze is. És ez ténymegállapítás volt. Komolyan... nem értem. Bár, ha őszinte akarok lenni magamhoz, nem is akarom megérteni.
- Tudod mit? Feldughatod magadnak a nagyrabecsülésedet! - vágtam rá kapásból. Chh... még hogy nagyrabecsülés. Menjen a picsába. Ezt már nem tudom szebben megfogalmazni. Na meg nem is akarom. Bár, ha nem hülye ezt anno mind el mondtam neki. Ennél szebben is. És jó hangosan.
- Nem egészen negyed órámba telt kivagdosni magamból. Legközelebb végezz jobb munkát - gúnyolódok vele. Oké, akkor épp nem voltam teljesen észnél, mikor a fürdőben egy borotva pengével cafatolgattam és dobáltam szét a cafatokat, na de ez az, amit neki nem kell tudnia. És most se vagyok, hogy legközelebbre látom el jó tanáccsal. Ki tudja, ki fog emiatt szívni. Én biztosan nem, mert megyek és elhúzom innen a belemet, amíg még a testemben van.
- A teljes nevem, Lycoris Diamond-Cierrano. Legalább a nevemet tudd helyesen - sziszegtem neki. - A csodálatodat is feldughatod magadnak. Nem érdekel. Tönkre tettél. Felfogod mit éltem át? Persze, hogy nem. Egy egoista pöcs vagy. Bocsánatot akarsz kérni? Remek, tégy egy szívességet és dögölj meg. Ajánlom a hatodik emeletet.
Felsóhajtottam, hogy levegőhöz jussak. A fair szóra egyszerűen megint elöntötte az agyamat a vörös köd.
- Fair? - szinte sikítottam. - Szerinted fair, hogy, ha csak behúzok neked egyet? Ez szerinted kárpótol mindenért? Te nem vagy normális - túrtam bele a hajamba. Plusz-mínusz néhány száll haj, ugyan mi az már nekem. - Az lenne a minimum, ha visszakapnád, amit csináltál velem - közöltem vele, nem egészen húsz centire tőle. Hogy mikor kerültem oda jó kérdés. De jelenleg a fél vesémet adtam volna egy éles késért. Amilyen hangulatban voltam, tuti beleállítottam volna, és meg se bánnám!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Társalgó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Társalgó
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Acadia School :: Kollégium-
Ugrás: