KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multi átlépö
Név:

Jelszó:



Csevegö
Legutóbbi témák
» Calypso Fitzgerald
Nagy gyakorló aréna I_icon_minitimeCsüt. Júl. 16, 2020 2:34 pm by » Konyha
Nagy gyakorló aréna I_icon_minitimePént. Dec. 06, 2019 3:34 pm by » Könyvtár
Nagy gyakorló aréna I_icon_minitimeHétf. Dec. 02, 2019 10:42 pm by » Shaimeonteirth Naxhar
Nagy gyakorló aréna I_icon_minitimeVas. Dec. 01, 2019 11:09 pm by » Steve Riordan
Nagy gyakorló aréna I_icon_minitimeVas. Dec. 01, 2019 7:24 pm by » Informatika Terem
Nagy gyakorló aréna I_icon_minitimeVas. Dec. 01, 2019 6:37 pm by » Edward Forester
Nagy gyakorló aréna I_icon_minitimeVas. Dec. 01, 2019 12:15 am by » Sziklakert
Nagy gyakorló aréna I_icon_minitimeCsüt. Nov. 28, 2019 9:34 pm by » Régi vízimalom
Nagy gyakorló aréna I_icon_minitimeCsüt. Nov. 28, 2019 8:37 pm by 
Statisztika


Diák
5 fő
15 fő
Tanár
3 fő
1 fő
Tanársegéd
1 fő
0 fő
Városlakó
0 fő
0 fő
Összesen
9 fő
16 fő



9. évfolyam
1 fő
1 fő
10. évfolyam
1 fő
2 fő
11. évfolyam
1 fő
6 fő
12. évfolyam
2 fő
6 fő
Összesen
5 fő
15 fő



Nagy gyakorló aréna Icon_minigender_male
Nagy gyakorló aréna Icon_minigender_female
A - osztály
1 fő
9 fő
B - osztály
1 fő 1 fő
C - osztály 0 fő 0 fő
D - osztály 3 fő 5 fő
E - osztály 0 fő 0 fő
Összesen 5 fő
15 fő



 

 Nagy gyakorló aréna

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Igazgató
Admin
Igazgató


Hozzászólások száma : 171
Beiratkozás dátuma : 2019. Jun. 15.

Nagy gyakorló aréna Empty
TémanyitásTárgy: Nagy gyakorló aréna   Nagy gyakorló aréna I_icon_minitimeHétf. Júl. 08, 2019 5:28 pm

Nagy gyakorló aréna Entrainement-2b
Vissza az elejére Go down
https://acadiaschool.hungarianforum.com
Catherine Norman
11. évfolyam
Catherine Norman


Hozzászólások száma : 57
Beiratkozás dátuma : 2019. Aug. 12.
Kor : 23
Tartózkodási hely : Acadia School

Nagy gyakorló aréna Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagy gyakorló aréna   Nagy gyakorló aréna I_icon_minitimeKedd Nov. 05, 2019 7:20 pm

Michelle

Hűvös, esős, kifejezetten rossz időjárás volt ma, ennek ellenére én mindenképp ugrani akartam Moonnal. Miután felszereltem átsétáltam az éppen szabadon lévő arénába, és raktam magamnak pá kisebb-nagyobb ugrást, hogy legyen min melegíteni, és dolgozni is. A legkisebb egy 60 centis X ugrás lett, a legnagyobb egy 120-as meredek. Nem akartam ma nagyon megerőltetni azért, de lehet, hogy magasabbra fogom tenni. Alaposan bemelegítettem lépésben és ügetésben hosszú száron, majd vágtáztam egyet. Ezután megugrottam néhányszor a kicsi X-et és csináltam pár ugrás váltást, majd az előző ugrást elkezdtem másikakkal, így egy kis pályát készítve magamnak. Moon nagyon jól ment, egy ellenszegülése sem volt. Imádom a hülye kis fejét, mindig jóval nagyobbat ugrik a kicsi ugrásokon, mint kéne neki.
Vissza az elejére Go down
Michelle Johnson
10. évfolyam
Michelle Johnson


Hozzászólások száma : 34
Beiratkozás dátuma : 2019. Oct. 27.
Kor : 20
Tartózkodási hely : Acadia School

Nagy gyakorló aréna Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagy gyakorló aréna   Nagy gyakorló aréna I_icon_minitimeKedd Nov. 05, 2019 8:02 pm

Fáradtan mentem le Rubyval a gyakorló Arénába hiszen Hamarosan ott volt a verseny. Mivel nem találtam szabad helyet ezért odamentem be ahol csak egy kék hajú csaj volt és valószínűleg és egy istállóban voltak a lovaink
-Szia-mondtam Rubyn ülve mikor bementünk. Láttam hogy ő is díjugrással foglalkozik úgy mint ahogy mi is a pici szépségemmel. Mivel Ruby szeretett ismerkedni nyerített egyet az ő lovának
-Michelle vagyok,ő pedig Ruby. Zavarunk? Igazából kimegyünk ha igen. Csak mond meg-mondtam mosolyogva majd simiztem Rubyt. Amíg vártam a válaszát addig is elkezdtem befonni vízesés fonásba Ruby sörényét.
Áltálában minden lovaglásra befonom ami pedig minden napos. Ruby hozzászokott már és úgy vettem észre,hogy szereti is.
Vissza az elejére Go down
Catherine Norman
11. évfolyam
Catherine Norman


Hozzászólások száma : 57
Beiratkozás dátuma : 2019. Aug. 12.
Kor : 23
Tartózkodási hely : Acadia School

Nagy gyakorló aréna Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagy gyakorló aréna   Nagy gyakorló aréna I_icon_minitimeSzomb. Nov. 09, 2019 10:56 pm

-Szia -köszöntem, mikor már túl voltam az éppen lovagolt pályámon.
Moon egy pici jelét sem mutatta a fáradtságnak, ő húzott rá az ugrásokra, így raktam magamnak pár magasabb ugrást is, majd visszaszálltam a nyeregbe megveregetve kicsit Moon nyakát.
-Addig nem zavarsz míg szólsz ha ezekre az ugrásokra mész és tartod a jobb kéz szabályt -mondtam, majd el is indítottam Moont, vágtába, és folyamatosan a következő akadályt figyelve repültem vele felettük. A lányt nem nagyon néztem meg magamnak, túlságosan el voltam foglalva az edzéssel, de tudom, hogy már láttam az istállóban.
Vissza az elejére Go down
Michelle Johnson
10. évfolyam
Michelle Johnson


Hozzászólások száma : 34
Beiratkozás dátuma : 2019. Oct. 27.
Kor : 20
Tartózkodási hely : Acadia School

Nagy gyakorló aréna Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagy gyakorló aréna   Nagy gyakorló aréna I_icon_minitimeHétf. Nov. 11, 2019 2:43 pm

Hallgattam azt amit mondott. Közben befejeztem a sörénynek a fonását.
-Hát jó. Akkor mi megyünk is. Nem akarunk zavarni. Sziasztok-mondtam majd elindultam ki az arénából miközben elkezdtem kiengedni Ruby sörényét. Igazából más dolgom is volt ezért nem voltam amiatt szomorú,hogy most nem tudtam edzeni mert igazából egy csomó dolgom volt még azon kivűl.

-VÉGE-
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Nagy gyakorló aréna Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagy gyakorló aréna   Nagy gyakorló aréna I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Nagy gyakorló aréna
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Kis gyakorló aréna

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Acadia School :: Birtok :: Lovarda :: Fedett pályák-
Ugrás: